10.1inch L σχήμα AIO Tablet PC 4G LTE POE NFC RFID οθόνη αφής
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος Α USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, κατάρτιση Onsite και επιθεώρηση, ελεύ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος Α USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, κατάρτιση Onsite και επιθεώρηση, ελεύ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| μέγεθος: | 18.5» |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | RK3288, τετράπυρη A17,1.6G |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1366x768 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος Α USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, κατάρτιση Onsite και επιθεώρηση, ελεύ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Κάμερα: | Προαιρετική μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | A64 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/4G |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| μέγεθος: | 24 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Ραμ: | 4/8 GB |
| ΡΟΜ: | 64/128 GB |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 32/64/128/256GB |
| Υλικό: | πλαστικό |
| CPU: | i3 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Camera: | 2.0M/P,front camera |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| CPU: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |