Ιατρική κάμερα 10 ιντσών 5MP All In One Android Tablet Wtih Call Handle
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17,1.6G,RK3288 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Ελαφρύς φραγμός οδηγήσεων: | Φωτεινή γραμμή LED με RGB και μικτό χρώμα |
| VESA: | 75*75 mm |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1,10.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 ((POE προαιρετικό) |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Μέγεθος: | 13.3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 11.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Μέγεθος: | 7-55 ίντσες προαιρετικά |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU Προαιρετικό |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Απόφαση: | 1280x800/1920x1080 |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας τετραγώνων |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Μέγεθος: | 10. ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 14 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |