|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Βασικά Χαρακτηριστικά
Πάνελ: Οθόνη 55 ιντσών
Ανάλυση: 1920x1080/3840x2160
Οθόνη αφής: χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων
Σύστημα: Win/Android
RAM: 2/4/8/16GB
Μνήμη: 16/32/64/128/256/512GB
| Μέγεθος | |
| Διαθέσιμο μέγεθος οθόνης | 32" 43" 50" 55" 65" 75" |
| Σύστημα | |
| Λειτουργικό σύστημα Android (προεπιλογή) | Έκδοση Android 12.0, 2G/4G RAM, 32G/64G ROM |
| Λειτουργικό σύστημα Win (προαιρετικό) | Intel core i3/i5/i7, Μνήμη 8G/16G, Σκληρός δίσκος 128G/256G/512G |
| Οθόνη αφής (προαιρετικό) | |
| Τύπος αφής | Αφή 10 σημείων |
| Αισθητήρας αφής | Υπέρυθρη αφή |
| Επιφάνεια αφής | 4mm σκληρυμένο γυαλί |
| Χρόνος απόκρισης | 2ms |
| Προδιαγραφές πάνελ | |
| Τύπος πάνελ | TFT LCD |
| Αναλογία διαστάσεων διαγωνίου | 16:09 |
| Φυσική ανάλυση | 1920x1080 ή 3840x2160 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 178°/Κάθετη 178° |
| Χρώμα οθόνης | 16.7M |
| Βήμα pixel (mm) | 0.630x0.630mm (ΥxΠ) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Χρόνος απόκρισης | 6ms |
| Αντίθεση | 5000:01:00 |
| Φωτεινότητα | 450cd/m2 |
| Διάρκεια ζωής | >50.000 ώρες |
| Άλλα | |
| Ηχείο | 2*5W |
| Διαδίκτυο | WIFI, RJ45 |
| Διεπαφή | 2*USB 2.0 |
| Εμφάνιση | |
| Χρώμα | Μαύρο/Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Μεταλλική θήκη SPCC + Σκληρυμένο γυαλί |
| Εγκατάσταση | Επιδαπέδια βάση |
| Αξεσουάρ | Τηλεχειριστήριο, καλώδιο τροφοδοσίας |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS, FCC, ISO9001, CCC |
| Τροφοδοσία | |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V, 50/60Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | ≤220W |
| Κατανάλωση ενέργειας σε αναμονή | ≤1W |
| Περιβάλλον λειτουργίας | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C~60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 85% |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 85% |
| Λεπτομερείς λειτουργίες | |
| Υποστήριξη μορφής βίντεο | MPEG1/MPEG2/MPEG4/ASP/WMV/AVI |
| Υποστήριξη μορφής εικόνας | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Υποστήριξη μορφής ήχου | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Ανάλυση εικόνας | Υποστηρίζει 1080p, 720p, 480p και πολλαπλές αναλύσεις |
Οθόνη HD 55 ιντσών
Η οθόνη 55 ιντσών παρέχει στους χρήστες μεγαλύτερη επιφάνεια προβολής, κατάλληλη για παρακολούθηση βίντεο. Σε σύγκριση με οθόνες μικρού μεγέθους, μπορούν να εμφανιστούν περισσότερα περιεχόμενα. Στη διαφήμιση, οι οθόνες μεγάλου μεγέθους μπορούν να δείξουν περισσότερες λεπτομέρειες προϊόντων, να προσφέρουν ισχυρή οπτική εμβύθιση και είναι κατάλληλες για παρακολούθηση διαφημίσεων. Μπορούν να προσφέρουν ευρύτερο οπτικό πεδίο και οπτική απόλαυση.
![]()
Οθόνη LG/BOE/Ανάλυση 4K
Χρησιμοποιώντας την αυθεντική οθόνη LG ή BOE, η ποιότητα είναι εγγυημένη, η αναπαραγωγή χρωμάτων της οθόνης είναι υψηλή και ο πελάτης έχει καλύτερη θέαση. Χρησιμοποιώντας την ανάλυση υψηλής ευκρίνειας 3840x2160, η οθόνη είναι πιο καθαρή και το εφέ εμφάνισης εικόνας και βίντεο είναι πιο ρεαλιστικό.
![]()
Αυτόματη αναπαραγωγή
Αυτόματη αναγνώριση και αναπαραγωγή. Σύνδεση και αναπαραγωγή περιεχομένων πολυμέσων από μονάδα flash USB απευθείας. Υποστηρίζει επίσης αντιγραφή από μονάδα flash USB στην εσωτερική μνήμη. Αυτόματη αναπαραγωγή σε επανάληψη μετά την εκκίνηση.
![]()
Αφή 10 σημείων
Υποστηρίζει λειτουργία χωρητικής αφής 10 σημείων, υποστηρίζει ταυτόχρονη λειτουργία πολλαπλών ατόμων στον εξοπλισμό και η απόκριση είναι πιο ευέλικτη. Οι χρήστες μπορούν όχι μόνο να παρακολουθούν διαφημίσεις, αλλά και να χρησιμοποιούν την αφή για να βλέπουν λεπτομέρειες διαφημίσεων, να αυξάνουν τη συμμετοχή στη χρήση και να ενισχύουν το εφέ εμφάνισης της διαφήμισης.
![]()
Αναπαραγωγή διαχωρισμένης οθόνης
Μπορείτε να επιλέξετε οποιαδήποτε αναλογία θέλετε για την αναπαραγωγή διαφημίσεων, γεγονός που αυξάνει την ποικιλομορφία της αναπαραγωγής διαφημίσεων. Οι χρήστες μπορούν να χωρίσουν την ενότητα περιεχομένου διαφήμισης στην οθόνη σύμφωνα με τις ανάγκες τους, γεγονός που αυξάνει την προβολή της διαφήμισης.
![]()
Σύστημα Android
Η χρήση του συστήματος Android 9.0, σε σύγκριση με το σύστημα Android 8.1, ενισχύει την απόδοση προστασίας της ιδιωτικότητας του χρήστη. Έχει καλύτερη συμβατότητα εξοπλισμού, υποστηρίζει λήψη ποικίλων υλικού και είναι πιο βολικό στη χρήση για τους χρήστες.
![]()
![]()
Υιοθετούμε μια σταθερή μέθοδο συσκευασίας. Η συσκευή τυλίγεται σε αφρό και τοποθετείται ένα προσαρμοσμένο εξωτερικό κουτί. Υποστηρίζεται προσαρμοσμένο χοντρό συμπαγές ξύλινο σταθερό κουτί και η σταθερότητα της συσκευασίας είναι καλύτερη. Υποστηρίζουμε προσαρμοσμένες πληροφορίες όπως το LOGO στη συσκευασία για να καλύψουμε τις διάφορες ανάγκες των πελατών.
![]()
Βιομηχανικό Tablet PC 21,5 ιντσών 8+128GB με Σύστημα Win 7/10 Επιτοίχιο
Κιόσκι Διαφήμισης 43 ιντσών Επιδαπέδιο Android WiFi για Εμπορικά Κέντρα
Μηχανή Ζωντανής Μετάδοσης 24 ιντσών Φορητή Οθόνη Αφής LCD TV Standby Me
Tablet Συνεδρίων Android 10,1 ιντσών POE NFC με Περιμετρική Μπάρα Φωτός LED
Tablet Android 8 ιντσών POE NFC Επιτοίχιο για Αίθουσα Συνεδριάσεων
Tablet PC Διαφήμισης 55 ιντσών Μεγάλο Μέγεθος Επιτοίχιο 1080P RK3566 Tablet Android