| Μέγεθος: | 21 ιντσών Android tablet pc |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Τύπος οθόνης αφής: | Ηχητική οθόνη 10 σημεία αφής |
|---|---|
| Μέγεθος: | 32 ίντσες |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3566 Quad Core Rockchip |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| Αποθήκευση: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος USB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
| CPU: | Quad core cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Αυλάκωση SIM: | 4G κάρτα ροής |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
|---|---|
| Χρήση: | Ψηφιακή αφίσα που διαφημίζει παίκτη |
| Αναλογία εικόνας: | 16:9 |
| Τύπος: | επαγγελματικό Tablet PC, βιομηχανικό Tablet |
| Δυνατότητα αποθήκευσης: | 16GB/32GB/64GB |
| NFC: | Ναί |
|---|---|
| Ομιλητής: | Χτισμένο στο ηχείο 2x 2W |
| Αγγίξτε Τύπος: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
| Λιμάνι: | ΣΕΝΤΖΕΝ |
| Ακουστικά: | Ακουστικά 3,5 χιλιοστών |
|---|---|
| Εξωτερικό πλαίσιο: | ξύλινο πλαίσιο |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3576/RK3588 Οκταπύρηνα |
| Εγκαθιστώ: | Βάση τοίχου VESA 75*75/100*100 |
| Μέγεθος οθόνης: | 32inches |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Μέγεθος: | 24 ιντσών |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| CPU: | RK3399 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Βάρος: | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Κάμερα: | 5MP μπροστινή κάμερα |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Λέξη-κλειδί: | Διαφημιστική οθόνη Android tablet |
| Ομιλητής: | 2*5W |
| Μέγεθος: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικού χώρου |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Τάση Εισόδου: | 12V/3A |