Βασικά Χαρακτηριστικά Tablet
| Σύστημα | |
| CPU | RK3566 Quad core cor-tex A55 |
| RAM | 4/8GB |
| Εσωτερική μνήμη | 64/128GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 12 |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος Οθόνης | 27" LCD |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M Χρώματα |
| Χρωματική Γκάμα | 72% NTSC |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Φωτεινότητα | 250cdm2 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αφή | |
| Τύπος Μοντέλου | Χωρητική οθόνη αφής |
| Αριθμός σημείων | 10-Σημείων |
| Διεπαφή αφής | USB |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Διεπαφή | |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| ΕΙΣΟΔΟΣ MIC | Είσοδος εξωτερικού μικροφώνου |
| Έξοδος Ακουστικών | Έξοδος ακουστικών 3.5mm |
| Type-c | Πλήρης Λειτουργία (Εκτός λειτουργίας φόρτισης) |
| USB/USB TOUCH | Διεπαφή πολλαπλών λειτουργιών: Προεπιλογή USB HOST, Σύνδεση με HDMI IN, Προαιρετική εξωτερική συσκευή με λειτουργία αφής |
| USB | USB 2.0 host |
| USB | USB 3.0 host |
| HDMI IN | Υποστήριξη 1920*1080@60hz |
| RJ45 | Διεπαφή Ethernet |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, VP9, MVC, κ.λπ., υποστήριξη έως 4K |
| Μορφή ήχου | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, κ.λπ. |
| Φωτογραφία | jpeg/png/gif, κ.λπ. |
| Άλλα | |
| Χρώματα Προϊόντος | λευκό/Μαύρο |
| VESA | 100mm*100mm |
| Κουμπί | Power/Vol+/Vol- |
| Ηχείο | 4Ω*5W*2 |
| Μικρόφωνο | Τυπικό διπλό μικρόφωνο, Υποστήριξη μείωσης θορύβου και ακύρωσης ηχούς |
| G-sensor | Υποστήριξη 90 μοιρών |
| Κάμερα | Προαιρετική εξωτερική κάμερα τύπου USB κάθετη πορτρέτο, 8.0MP |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Πιστοποιητικά | CE/FCC |
| Κατασκευή | |
| Γωνία κλίσης (Εμπρόσθια κλίση-Οπίσθια κλίση) | -20° ~ 20° ±3° |
| Περιστροφή (Δεξιόστροφα) | 90° |
| Στροφή (Αριστερά και Δεξιά) | -15° ~ 15° ±3° |
| Ανύψωση (πάνω-κάτω) | 180mm |
| Μπαταρία | |
| Τύπος μπαταρίας | Li-ion 18650 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 14.4V/5200mAh |
| Διάρκεια μπαταρίας | 3-4H |
| Περιβάλλον Εργασίας | |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃---60℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃---45℃ 10~90%RH |
| Αξεσουάρ | |
| Αντάπτορας | 18V/3A |
| Καλώδιο AC | Μ=1.5m |
| Βίδες | PA 3x10*4, PWM 3x16*4, PWM 4x6*4, PM 4x16*4 |
| Εγχειρίδιο χρήστη | *1 |
| Κάλυμμα | *1 |
| Κατσαβίδι | *1 |
| Καλώδιο USB | *1 |
| Πέλμα | *4 |
Ο επεξεργαστής RK3566 με αρχιτεκτονική τετραπύρηνου Cortex-A55 έχει υψηλότερη ενεργειακή απόδοση και απόδοση σε σύγκριση με τον RK3288 και μπορεί να χειριστεί πιο περίπλοκες εφαρμογές. Ο RK3566 επεκτείνει αποτελεσματικά τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας του εξοπλισμού και ο εξοπλισμός μπορεί να λειτουργεί για μεγάλο χρονικό διάστημα.
Η χρήση σχεδίασης μεγάλης οθόνης 27 ιντσών μπορεί να παρέχει περισσότερη προβολή περιεχομένου πληροφοριών. Κατάλληλο για οικογενειακές και εταιρικές αίθουσες συνεδριάσεων. Κατάλληλο για πολλαπλές εργασίες, οι χρήστες μπορούν εύκολα να ανοίξουν πολλαπλές εργασίες, να τις χειριστούν ταυτόχρονα και να βελτιώσουν την αποδοτικότητα της εργασίας. Η οθόνη 27 ιντσών μπορεί να παρέχει καλή οπτική επίδραση και να μειώσει την κόπωση των ματιών. Η οθόνη 27 ιντσών είναι κατάλληλη για διάφορα σενάρια εφαρμογής, τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν τόσο για εργασία όσο και για ψυχαγωγία για να καλύψουν τις ανάγκες των χρηστών.
Ανάλυση 1080P
![]()
Συσκευασία
Συσκευασία
Χρησιμοποιώντας το νέο λειτουργικό σύστημα Android 12, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν το χρώμα και το στυλ του συστήματος σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους για να ενισχύσουν την εξατομίκευση και την ομορφιά. Οι χρήστες μπορούν να κατανοήσουν σαφώς την εφαρμογή ευαίσθητων δεδομένων όπως μικρόφωνα, κάμερες και πληροφορίες τοποθεσίας για να ενισχύσουν την ιδιωτικότητα και την ασφάλεια. Το Android 12 βελτιστοποιεί τη διαχείριση εργασιών στο παρασκήνιο και την ταχύτητα απόκρισης των εφαρμογών.
CPU RK3566
![]()
Ο επεξεργαστής RK3566 με αρχιτεκτονική τετραπύρηνου Cortex-A55 έχει υψηλότερη ενεργειακή απόδοση και απόδοση σε σύγκριση με τον RK3288 και μπορεί να χειριστεί πιο περίπλοκες εφαρμογές. Ο RK3566 επεκτείνει αποτελεσματικά τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας του εξοπλισμού και ο εξοπλισμός μπορεί να λειτουργεί για μεγάλο χρονικό διάστημα.
Ενσωματωμένη μπαταρία
Η συσκευή είναι εξοπλισμένη με ενσωματωμένη μπαταρία, η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί εκτός τροφοδοσίας, ο τόπος χρήσης είναι ευρύτερος και η ευελιξία της εργασίας βελτιώνεται. Αυτή η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί έως και 6 ώρες. Μπορείτε να τη χρησιμοποιήσετε πιο άνετα χωρίς να ανησυχείτε για ανεπαρκή ισχύ.
![]()
Συσκευασία
Η συσκευασία υποστηρίζει προσαρμογή, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν ετικέτες λογότυπου στο κουτί. Η προσαρμοσμένη συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Προτεινόμενα Προϊόντα
![]()
10.1 ιντσών POE NFC Tablet Συνεδρίου με LED Φωτεινή Μπάρα
43 ιντσών Δάπεδο Στάσης Android WiFi Διαφημιστικό Kiosk Μηχανή Διαφημίσεων Εμπορικών Κέντρων
21.5 ιντσών 8+128GB Win7/10 Σύστημα Επιτοίχιο Βιομηχανικό Tablet PC
![]()
![]()
![]()
55 ιντσών Μεγάλο Μέγεθος Επιτοίχιο Διαφημιστικό Tablet pc 1080P RK3566 Android Tablet
![]()