Βασικά Χαρακτηριστικά Tablet
| Σύστημα | |
| CPU | RK3566 Quad core cor-tex A55 |
| RAM | 4/8GB |
| Εσωτερική μνήμη | 64/128GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 12 |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος Οθόνης | 32" LCD |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M Χρώματα |
| Χρωματική Γκάμα | 72% NTSC |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85(Α/Δ/Π/Κ) |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Φωτεινότητα | 250cdm2 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αφή | |
| Τύπος Μοντέλου | Χωρητική οθόνη αφής |
| Αριθμός σημείων | 10-Σημείων |
| Διεπαφή αφής | USB |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac/ax (WiFi 6) |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Blue-tooth 5.0 |
| Διεπαφή | |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| ΕΙΣΟΔΟΣ MIC | Είσοδος εξωτερικού μικροφώνου |
| Έξοδος Ακουστικών | Έξοδος ακουστικών 3.5mm |
| Type-c | Πλήρης Λειτουργία (Εκτός από τη λειτουργία φόρτισης) |
| USB | Τυπική υποδοχή USB, Προαιρετική λειτουργία αφής USB |
| USB | USB 3.0 |
| USB | USB 3.0 |
| ΕΙΣΟΔΟΣ HDMI | Υποστηρίζει 1920*1080@60HZ |
| RJ45 | Διεπαφή Ethernet |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, H.263, VC-1, VP8, VP9, MVC, AV1, κ.λπ., μέγιστη υποστήριξη έως 8K@60fps |
| Μορφή ήχου | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, κ.λπ. |
| Φωτογραφία | jpeg/png/gif, κ.λπ. |
| Άλλα | |
| Χρώματα Προϊόντος | λευκό/Μαύρο |
| VESA | 100mm*100mm |
| Κουμπί | Power/Vol+/Vol- |
| Ηχείο | 4Ω*5W*2 |
| Μικρόφωνο | Τυπικό διπλό μικρόφωνο, Υποστηρίζει μείωση θορύβου και ακύρωση ηχούς |
| NFC | Προαιρετικό, 13.56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| G-sensor | Υποστήριξη 90 μοιρών |
| Κάμερα | Εξωτερική κάμερα τύπου USB 8.0MP |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Πιστοποιητικά | CE/FCC |
| Κατασκευή | |
| Γωνία κλίσης (Εμπρόσθια κλίση-Πίσω κλίση) | -20° ~ 20° |
| Περιστροφή ( Δεξιόστροφα) | 90° |
| Στροφή ( Αριστερά και Δεξιά) | -15° ~ 15° |
| Ανύψωση (πάνω-κάτω) | 180mm |
| Μπαταρία | |
| Τύπος μπαταρίας | Li-ion 18650 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 14.4V/7800mAh |
| Διάρκεια πλήρους μπαταρίας | 3-4H |
| Περιβάλλον Εργασίας | |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃---60℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃---45℃ 10~90%RH |
| Αξεσουάρ | |
| Αντάπτορας | 18V/5A |
| Καλώδιο AC | Μ=1.5m |
| Οθόνη | PA3x10*4, PWM3x16*4, PWM4x6*4 |
| Εγχειρίδιο χρήστη | *1 |
| Κάλυμμα | *1 |
| Κατσαβίδι | *1 |
| Τηλεχειριστήριο Bluetooth | *1 |
Μεγάλη Μνήμη 32 ιντσών
Χρησιμοποιώντας ένα μεγάλο σχέδιο οθόνης 32 ιντσών, μπορεί να παρέχει μεγάλη περιοχή προβολής. Οι χρήστες μπορούν να ανοίξουν πολλαπλά παράθυρα στην οθόνη για να χειριστούν εργασίες για να βελτιώσουν την αποδοτικότητα της εργασίας. Η μεγάλη οθόνη 32 ιντσών είναι κατάλληλη για χρήση σε συνέδρια, εκπαίδευση, ψυχαγωγία και άλλα σενάρια, υποστηρίζοντας πολλούς ανθρώπους να παρακολουθούν βίντεο ταυτόχρονα, και βελτιώνει την αποδοτικότητα της συνεργασίας και της επικοινωνίας. Οι μεγάλες οθόνες έχουν ισχυρότερο οπτικό αντίκτυπο, επιτρέποντας στους χρήστες να επενδύσουν περισσότερο κατά την αναπαραγωγή παιχνιδιών ή την παρακολούθηση ταινιών, και να έχουν καλύτερη οπτική εμπειρία.
![]()
Ανάλυση HD 1080P
Χρησιμοποιήστε ανάλυση 1920x1080 για να παρέχετε εικόνες και βίντεο υψηλής ευκρίνειας. Με μια μεγάλη οθόνη 32 ιντσών, μπορεί να παρουσιάσει λεπτές εικόνες και ρεαλιστικά χρώματα, και να παρέχει μια πιο καθηλωτική εμπειρία θέασης. Πολύ κατάλληλο για χρήστες να παρακολουθούν ταινίες, να παίζουν παιχνίδια ή να περιηγούνται στο διαδίκτυο, η οπτική εμπειρία είναι καλύτερη.
![]()
Σύστημα Android 12
Υιοθετήστε το λειτουργικό σύστημα Android 12, το σύστημα είναι πιο ομαλό, η απόκριση λειτουργίας είναι ταχύτερη και η εμπειρία του χρήστη βελτιώνεται. Φέρνει πιο διαισθητικά και ζωντανά οπτικά εφέ στους χρήστες. Το Android 12 ενισχύει την προστασία της ιδιωτικότητας και την ασφάλεια, έχει υψηλότερη απόδοση και έχει πιο ομαλή λειτουργία συστήματος. Υποστηρίζει σύνδεση με πολλές συσκευές για να βελτιώσει την εμπειρία του χρήστη.
![]()
CPU RK3566
Ο επεξεργαστής RK3566 με αρχιτεκτονική quad-core Cortex-A55 έχει υψηλότερη ενεργειακή απόδοση και απόδοση σε σύγκριση με τον RK3288 και μπορεί να χειριστεί πιο περίπλοκες εφαρμογές. Ο RK3566 επεκτείνει αποτελεσματικά τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας του εξοπλισμού, και ο εξοπλισμός μπορεί να λειτουργεί για μεγάλο χρονικό διάστημα.
![]()
Εξωτερική κάμερα
Εξωτερικές κάμερες 4/8 εκατομμυρίων μπορούν να τραβήξουν φωτογραφίες και βίντεο υψηλής ποιότητας. Οι χρήστες που συμμετέχουν σε βιντεοκλήσεις ή κάνουν ζωντανές μεταδόσεις. Η οθόνη είναι πιο καθαρή και η εμπειρία καλύτερη. Η κάμερα plug-in μπορεί να ρυθμιστεί ευέλικτα για να χρησιμοποιηθεί η θέση για να είναι βολική για χρήση σε διαφορετικές περιστάσεις.
![]()
Ενσωματωμένη Μπαταρία
Η συσκευή είναι εξοπλισμένη με ενσωματωμένη μπαταρία, η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί εκτός τροφοδοσίας, ο τόπος χρήσης είναι ευρύτερος και η ευελιξία της εργασίας βελτιώνεται. Αυτή η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί έως και 6 ώρες. Μπορείτε να τη χρησιμοποιήσετε πιο άνετα χωρίς να ανησυχείτε για ανεπαρκή ισχύ.
![]()
![]()
![]()
![]()
Η συσκευασία υποστηρίζει προσαρμογή, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν ετικέτες λογότυπου στο κουτί. Η προσαρμοσμένη συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
![]()