15,6 ιντσών SEO NFC Tablet Λιανικής Rockchip L-Σχήματος Android 11 Tablet Μενού Εστιατορίου
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ανάλυση οθόνης: | 1920x1080 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ανάλυση οθόνης: | 1920x1080 |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/10.0 |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display resolution: | 1280x800 |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Ραμ: | 2GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | DC |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17 ίντσα |
|---|---|
| CPU: | N5095 |
| Σύστημα: | Windows 10 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 256GB |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |