15.6inch All In One Android Tablet WIFI RJ45 HDMI Android 8.1 9.0
| Μέγεθος: | 10. ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 10. ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 14 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος Α USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, κατάρτιση Onsite και επιθεώρηση, ελεύ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Σμήνος: | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας: | Android 8.1 |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/10.0 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Μέγεθος: | 15,6 ιντσών/21,5 ιντσών/24 ιντσών/32 ιντσών προαιρετικά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Διασύνδεση: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | διοφθαλμική κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 τετραπλό πυρήνα |
| οθόνη αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| οθόνη αφής: | 10 σημεία χωρητικής επαφής |
| Πίνακα: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Λέξη-κλειδί: | 10 ιντσών POE android tablet |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Size: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |