Η9.7 ιντσών RK3399 PoE Smart Tabletείναι ένα αξιόπιστο, υψηλής απόδοσης πίνακα ελέγχου αφής Android σχεδιασμένο για έξυπνα συστήματα σπιτιού, αυτοματισμό κτιρίων, και εμπορικά περιβάλλοντα IoT.παρέχει ομαλή και εύχρηστη λειτουργία σε πολύπλοκες εφαρμογές ελέγχου.
| Σύστημα. | |
|---|---|
| CPU | RK3399 |
| Μνήμη RAM | 4/8GB |
| Εσωτερική μνήμη | 32/64GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 13 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | |
| Πίνακα | 9.7" πλήρης οθόνης υψηλής ευκρίνειας με πλήρη επικάλυψη |
| Απόφαση | 1536*2048 |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Αναλογία αντίθεσης | 900 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 4:3 |
| Αγγίξτε | |
| Τύπος μοντέλου | Εικονική οθόνη αφής |
| Αριθμός βαθμών | 10 μονάδες |
| Διασύνδεση αφής | USB |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11a/b/g/n/ac/ax ((WiFi 6E),802.15.4/Καλώδιο |
| Bluetooth | - Μπλουτουθ 5.3 |
| Πρωτόκολλο Ζίγκμπι | Υποστηρίζει τη σύνδεση συσκευής πρωτοκόλλου Zigbee |
| Πρωτόκολλο | Υποστηρίζει τη σύνδεση συσκευών πρωτοκόλλου Matter |
| Διασύνδεση | |
| Τύπος C | Το USB2.0 υποστηρίζει τη λειτουργία OTG |
| Πύλη αναμετάδοσης | Έλεγχος οικιακών συσκευών που υποστηρίζουν συνδέσεις Relay |
| RS-232 Σειριακή θύρα | Επικοινωνία με συσκευές RS232 |
| RS-485 Σειριακή θύρα | Επικοινωνία με συσκευές RS485 |
| Δέσμευση IR | Χρησιμοποιείται για υπερύθριες τηλεχειριστήρια, με εξωτερικό δέκτη plug-in |
| Θέση εισόδου/εξόδου | Οι πύλες εισόδου (εξόδου) μεταξύ εξοπλισμού και εξωτερικών συσκευών |
| RJ45 | Διασύνδεση Ethernet (πρότυπο λειτουργίας POE IEEE802.3at, POE+, κλάση 4, 25,5W) |
| Δικτυωτής | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| Άλλα | |
| Μικρόφωνο | Τέσσερα μικρόφωνα |
| Ομιλητής | 2*2W BOX κέρας θαλάμου |
| Φωτεινή λωρίδα LED | RGB |
| Αισθητήρας θερμοκρασίας και υγρασίας | Ναι. |
| Αισθητήρας φωτός | Ναι. |
| Αισθητήρας G | Ναι. |
| Κάμερα | 5MP από μια συμβατική προοπτική |
| Εργασιακή θερμοκρασία | 0-40°C |
| Πιστοποιητικά | 3C, FCC, CE, ROHS κλπ. |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Χρήση | Κρεμάσματα τοίχου (κλασικό αξεσουάρ) |
Στο επίκεντρο αυτής της πλάκας βρίσκεται ηΕπεξεργαστής Rockchip RK3399, παρέχοντας ισχυρή υπολογιστική ισχύ και γραφική απόδοση που εξασφαλίζει ομαλή και ευαίσθητη λειτουργία, ακόμη και σε πολύπλοκες εφαρμογές ελέγχου.Λειτουργικό σύστημα Android, υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών τρίτων και ενσωματώσεων συστημάτων, παρέχοντας απαράμιλλη ευελιξία τόσο για οικιστικά όσο και για εμπορικά έργα.
Το ενσωματωμένοΔύναμη μέσω Ethernet (PoE)Η λειτουργία αυτή επιτρέπει τη μετάδοση δεδομένων και ισχύος μέσω ενός μόνο καλωδίου, μειώνοντας την πολυπλοκότητα της καλωδίωσης, τον χρόνο εγκατάστασης και το κόστος συντήρησης.Εξάλειψη της ανάγκης για ξεχωριστούς προσαρμογείς ή πύλες.
Το 9,7 ιντσών έξυπνο tablet συνδυάζει ένα λεπτό σχήμα με ένα μινιμαλιστικό, σύγχρονο σχεδιασμό που ταιριάζει απρόσκοπτα σε οποιοδήποτε περιβάλλον.Εικονική οθόνη IPSπροσφέρει υψηλή φωτεινότητα, ζωντανά χρώματα και ευρείες γωνίες θέασης, εξασφαλίζοντας καθαρή ορατότητα τόσο σε έντονες όσο και σε ασθενείς συνθήκες φωτισμού.
Η συσκευή RK3399 είναι κατασκευασμένη με βιομηχανικά εξαρτήματα υψηλής ποιότητας και παρέχει μακροχρόνια σταθερότητα σε λειτουργία 24 ώρες το 24ωρο.που είναι κρίσιμο για τη διατήρηση μακροπρόθεσμης απόδοσης σε εμπορικές ή δημόσιες εγκαταστάσεις.
Εκτός από το PoE, το tablet υποστηρίζειΔιασύνδεση Wi-Fi, Bluetooth και USB/RS232/RS485, εξασφαλίζοντας την ομαλή ενσωμάτωση με διαφορετικά συστήματα.να επιτρέπουν την επικοινωνία σε πραγματικό χρόνο μεταξύ των πλατφορμών υλικού και του cloud.
Το δισκίο RK3399 PoE χρησιμεύειΔιασύνδεση κεντρικού ελέγχουγια τους έξυπνους χώρους:
Το Hopestar παρέχει πλήρηΠροσαρμογή OEM και ODMγια την κάλυψη των αναγκών των πελατών που βασίζονται σε έργα, των ενοποιητών συστημάτων και των εταίρων της μάρκας.και προεγκατάσταση λογισμικού μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου.
Το 9,7 ιντσών RK3399 PoE Smart Tablet της Hopestar αντανακλά χρόνια εμπειρίας στην ανάπτυξη συσκευών Android εμπορικής ποιότητας για παγκόσμιους ενοποιητές και επιχειρηματικούς πελάτες.Κάθε μονάδα δοκιμάζεται για σταθερότητα, απόδοση και μακροχρόνια αξιοπιστία πριν από την αποστολή.
Ενισχύστε το έξυπνο περιβάλλον σας με μια έξυπνη, συνδεδεμένη και κομψή λύση ελέγχου.Το 7 ιντσών RK3399 PoE Smart Tablet έχει σχεδιαστεί για επαγγελματίες που απαιτούν τόσο απόδοση όσο και αξιοπιστία., ευκολότερη ολοκλήρωση και μακροπρόθεσμη αξία για κάθε έργο.