| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | Ειδικότερα, η διαφορά μεταξύ των τιμών και των τιμών των προϊόντων πρέπει να υπολογίζεται σύμφωνα με |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 3.0 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288 quad-core processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Ευρυζωνική: | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6" |
| Τύπος οθόνης: | IPS |
| Τύπος: | φορητό όργανο ελέγχου |
| CPU: | Τετραπύρηνος 1,3 GHz |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό χρώμα |
| Καλέστε χειραψία: | Ναί |
| Λειτουργία: | NFC POE |
| Χρήση: | Νοσοκομείο |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικού χώρου |
| γωνία θέασης: | 85/85/85/85 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Βήμα εικονοστοιχείου: | 0.264mm |
| Αντιδιαστολή: | 800:1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, σκοτεινό γκρι |
| Απόφαση: | 3840 x2160 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Συγκεντρωτική επαφή 10 σημείων (προαιρετική) |