8 ιντσών Desktop Android Tablet τύπου L RK3399 CPU Tablet με αφηρημένη οθόνη για εστιατόριο ξενοδοχείο
| Μέγεθος: | 8 ίντσα |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Ραμ: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1/9.0/10 |
| Μέγεθος: | 8 ίντσα |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Ραμ: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1/9.0/10 |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 32 GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4 GB |
| Εγγύηση (Έτος): | 3 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή μονάδας δίσκου: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, επιτόπια εκπαίδευση και επιθεώρηση, δωρεάν αντ |
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Λέξεις-κλειδιά: | επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Χρωματιστά: | Μαύρο, Λευκό |
| Μνήμη: | 16/32GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Διεπαφές: | RJ45, USB, DC IN, κάρτα MicroSD |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15,6 ίντσες |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3399 |
| Τύπος επεξεργαστή: | 6 Πυρήνας |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 64GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 14/15 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
| Μέγεθος: | 17,3 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Όνομα προϊόντος: | Ταμπλέτα παραγγελίας εστιατορίων |
|---|---|
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Προεγκατεστημένο λογισμικό παραγγελιών εστιατορίου, υποστήριξη πολλών γλωσσών, ανθεκτικό περίβλημα |
| Εγγύηση: | 1 ετών |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Τύπος: | Πινακίδιο Android σε σχήμα L |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 15,6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Όνομα προϊόντος: | 10Πίνακα παραγγελίας εστιατορίου σε σχήμα L. 1 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| χρήση: | Επιχείρηση |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών οθόνη IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | διοφθαλμική κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288, RK3399 προαιρετικά |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1920x1080 |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1/10.0 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16 GB |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Εσωτερική μνήμη: | 16 GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |