WIFI RJ45 RAM 2GB Πίνακας που τοποθετείται στον τοίχο PC / 12 ιντσών Android Tablet
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| CPU: | Dual-Core A72+Quad-Core A53,2,0g, RK3399 |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16 GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 7.1/9.0 |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Κάμερα: | 5MP+13MP με φλας και αυτόματη εστίαση |
|---|---|
| Υποστηρίξτε τη συχνότητα: | 13.56MHz |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 7.0-8.0 |
| Δίκτυο: | wifi, GSM, 4g, 3G, υποστήριξη 2G,3G,4G και wifi |
| Απόφαση: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Ελαφρύς φραγμός οδηγήσεων: | Φωτεινή γραμμή LED με RGB και μικτό χρώμα |
| VESA: | 75*75 mm |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Κάμερα: | 5MP+13MP με φλας και αυτόματη εστίαση |
|---|---|
| Υποστηρίξτε τη συχνότητα: | 130,56 MHz |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 7.0-8.0 |
| Δίκτυο: | wifi, GSM, 4g, 3G, υποστήριξη 2G,3G,4G και wifi |
| Απόφαση: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προαιρετική μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | A64 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/4G |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ειδικότητα: | USB τύπου C |
| Διεπαφή κίνησης:: | G+G, 5 σημεία αφής χωρητική οθόνη αφής |
| Ασφαλής βαθμός: | IP65 αδιάβροχο, αδιάβροχο, αδιάβροχο |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |