13,3 ιντσών RK3288 1080p Ιατρικό Tablet PC Επιτοίχιο NFC POE Νοσοκομειακό Android Tablet
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Octa-Core, A53,1,5g |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | Ιδιόκτητος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 2.0 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλλακτικά, επισκευές |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 32 GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4 GB |
| Εγγύηση (Έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 7-55 ίντσες προαιρετικά |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU Προαιρετικό |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Απόφαση: | 1280x800/1920x1080 |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Σμήνος: | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας: | Android 8.1 |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |