18.5inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player Πικ
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288 φλοιός A17 πυρήνων τετραγώνων |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | Μίνι-USB |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή κίνησης: | Μικρο USB |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος Α USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, κατάρτιση Onsite και επιθεώρηση, ελεύ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ14 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android, Win7/10 |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ14 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android, Win7/10 |
| Αριθμός μοντέλου: | Q6 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |