21.5 ιντσών RK3288 RK3399 All In One Touch Screen PC 4G LCD τοίχος
| Τύπος: | 1920*1080P, IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Εικονοστοιχείο: | 0.227mm (w) |
| Αναλογία αντίθεσης: | 1000: 1 |
| Τύπος: | 1920*1080P, IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Εικονοστοιχείο: | 0.227mm (w) |
| Αναλογία αντίθεσης: | 1000: 1 |
| Διασύνδεση: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3288 |
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| Μνήμη: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| Κατασκευή μεταποιητών: | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17,1.6G,RK3288 |
| Ραμ: | 2GB/4GB |
| Δυνατότητα μνήμης: | 16GB/32GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1" |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ειδικότητα: | USB τύπου C |
| Διεπαφή κίνησης:: | G+G, 5 σημεία αφής χωρητική οθόνη αφής |
| Ασφαλής βαθμός: | IP65 αδιάβροχο, αδιάβροχο, αδιάβροχο |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Διεπαφή κίνησης: | USB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Εικονοστοιχείο: | 0.227mm (w) |
| Αναλογία αντίθεσης: | 1000: 1 |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 8.1 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |