|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP120 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be nogotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40*20*35CM |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Αυτό το tablet Android 12 ιντσών έχει σχεδιαστεί για επιχειρήσεις που χρειάζονται έναν σταθερό, επαγγελματικού επιπέδου διαδραστικό τερματικό αντί για μια καταναλωτική συσκευή προσαρμοσμένη για εμπορική χρήση. Βασισμένο στην αποδεδειγμένη πλατφόρμα RK3288 A64, προσφέρει αξιόπιστη απόδοση για μακροχρόνια ανάπτυξη σε χώρους λιανικής, έξυπνα κτίρια, περιβάλλοντα φιλοξενίας και βιομηχανικά ή ημι-βιομηχανικά περιβάλλοντα όπου η συνέπεια έχει μεγαλύτερη σημασία από τις βραχυπρόθεσμες προδιαγραφές.
| Επεξεργαστής | RK3288, Τετραπύρηνος cortex A17, 1.6G |
|---|---|
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 8.1 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική οθόνη 10 σημείων |
| Πάνελ | Οθόνη LCD 12" |
|---|---|
| Ανάλυση | 1280x800 |
| Ενεργή Περιοχή | 260×161mm |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρη |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| WiFi | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Ethernet | Ethernet 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Υποδοχή Κάρτας | Κάρτα SD |
|---|---|
| USB | USB Host |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB για σειριακή σύνδεση |
| RJ45 με POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at/af |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm + Μικρόφωνο |
Στον πυρήνα του, αυτό το tablet Android εξισορροπεί τη σταθερότητα επεξεργασίας, την ευελιξία συνδεσιμότητας και την ευκολία εγκατάστασης. Το chipset RK3288 έχει υιοθετηθεί ευρέως σε εμπορικές λύσεις Android λόγω του ώριμου οικοσυστήματός του, της μακροχρόνιας υποστήριξης κύκλου ζωής και της προβλέψιμης συμπεριφοράς του σε σενάρια συνεχούς λειτουργίας.
Η οθόνη 12 ιντσών παρέχει μια άνετη περιοχή προβολής που βρίσκεται ανάμεσα σε συμπαγείς πίνακες ελέγχου και μεγάλες οθόνες σήμανσης. Αυτό το μέγεθος είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για εφαρμογές τοποθέτησης σε τοίχο, όπου οι χρήστες χρειάζονται καθαρή ορατότητα και ακριβή αλληλεπίδραση αφής χωρίς να καταλαμβάνουν υπερβολικό χώρο στον τοίχο.
Ένα από τα βασικά πλεονεκτήματα έγκειται στις επιλογές συνδεσιμότητας. Το ενσωματωμένο WiFi εξασφαλίζει σταθερή ασύρματη δικτύωση, ενώ η υποστήριξη NFC ανοίγει ένα ευρύ φάσμα περιπτώσεων χρήσης προστιθέμενης αξίας, συμπεριλαμβανομένου του ελέγχου πρόσβασης, της επαλήθευσης ταυτότητας, της παρακολούθησης παρουσιών, της πιστοποίησης πληρωμών ή της σύζευξης συσκευών χωρίς πρόσθετο εξωτερικό υλικό.
Το tablet έχει σχεδιαστεί από την αρχή για σταθερή εγκατάσταση. Η περιλαμβανόμενη βάση τοίχου επιτρέπει ασφαλή και καθαρή τοποθέτηση, καθιστώντας το κατάλληλο για περιβάλλοντα χωρίς επίβλεψη ή ημι-δημόσια περιβάλλοντα. Για επιχειρήσεις που αναπτύσσουν πολλαπλές μονάδες, η τυποποιημένη εγκατάσταση απλοποιεί την εκτέλεση έργων και την υποστήριξη μετά την πώληση.
Από την άποψη του συστήματος, το λειτουργικό σύστημα Android παρέχει ευελιξία για προσαρμογή και μακροπρόθεσμη επεκτασιμότητα. Αυτό το tablet μπορεί να αναπτυχθεί με έτοιμες εφαρμογές ή πλήρως προσαρμοσμένο λογισμικό που αναπτύχθηκε για συγκεκριμένες επιχειρηματικές ροές εργασίας.