|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HP1733TT |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47x20x40cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Γυμναστήριο Τρέιντμιλ Χρησιμοποιήστε 17,3 ιντσών LCD 1920 * 1080 Full FHD Multi Touch Screen Quad Core Android Tablet με στήριξη επιφάνειας εργασίας
| CPU | Δύο πυρήνες A72+τέσσερις πυρήνες A53, 2.0G, RK3399 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 7.1/9.0 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Πίνακα | Πίνακα LCD Full HD 17,3" |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 381.89 ((H) x 214.81mm ((V) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cdm2 (min) |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| WiFi | 802.11b/g/n/ac, 2.4G+5G |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Μίνι USB OTG |
| Διοικητής USB | Διοικητής USB 2.0 |
| Διοικητής USB | Διοικητής USB 3.0 |
| Σειριακή θύρα | 4P-2.0mm |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| RJ45 | Ethernet |
| HDMI | Έκδοση HDMI |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
Το 17,3 ιντσών Android tablet είναι σχεδιασμένο για να ανυψώσει τον σύγχρονο εξοπλισμό γυμναστηρίου με μια ομαλή ψηφιακή διεπαφή που κρατά τους χρήστες απασχολημένους και τους χειριστές σίγουρους για μακροπρόθεσμη σταθερότητα.Καθώς περισσότερα γυμναστήρια αναβαθμίζουν σε συνδεδεμένο εξοπλισμό, οι χρήστες αναμένουν μια εμπειρία οθόνης αφής που να είναι γρήγορη, αξιόπιστη και διαισθητική.Αυτό το εμπορικό Android tablet φέρνει τη σταθερότητα της απόδοσης και την ευελιξία που απαιτούνται από τις διεθνείς μάρκες εξοπλισμού γυμναστικής, ενοποιητές συστημάτων και συνεργάτες OEM.
Για τους κατασκευαστές τροχαίου και εξοπλισμού καρδιού, η διεπαφή χρήστη έχει γίνει βασικός παράγοντας διαφοροποίησης.Η καθαρή οθόνη FHD και η ευαίσθητη αλληλεπίδραση αφής επιτρέπουν στους αθλητές να περιηγηθούν σε προγράμματα προπόνησηςΤο σύστημα Android προσφέρει μια ανοιχτή και προσαρμόσιμη αρχιτεκτονική που διευκολύνει τους συνεργάτες να δημιουργήσουν το δικό τους UI,Εφαρμογές προπόνησηςΜε σταθερό υλικό και μια καλά σχεδιασμένη δομή, το tablet λειτουργεί συνεχώς ακόμη και κάτω από μεγάλες περιόδους δονήσεων, θερμότητας,και επαναλαμβανόμενη χρήση με άγγιγμα.
Οι πελάτες B2B αντιμετωπίζουν συχνά προκλήσεις όσον αφορά τη συμβατότητα και τη μακροπρόθεσμη παροχή.Αυτό το δισκίο γυμναστικής είναι ειδικά σχεδιασμένο για κατασκευαστές εξοπλισμού που χρειάζονται μια λύση βιομηχανικής ποιότητας με επαναλαμβανόμενες επιδόσεις και διαθεσιμότητα για πολλά χρόνιαΕίτε πρόκειται για ένα νέο έργο είτε για αναβάθμιση σε μια υπάρχουσα κονσόλα πεζοδρόμιου, το σύστημα υποστηρίζει ευέλικτη ολοκλήρωση με απαιτήσεις HDMI, USB, UART και δικτύου.Η αξιόπιστη πλατφόρμα επεξεργασίας εξασφαλίζει ομαλή αναπαραγωγή βίντεο ενώ η οθόνη FHD παρέχει σαφήνεια για βίντεο κατάρτισης, εικονικές διαδρομές τρέξιμου και εμπορικό περιεχόμενο.
Οι αλλαγές θερμοκρασίας, ο θόρυβος, η σκόνη και η συνεχής αλληλεπίδραση του χρήστη απαιτούν αξιόπιστο εξοπλισμό.Αυτό το δισκίο είναι σχεδιασμένο για αντοχή με μια σταθερή στερέωση και ισχυρή εσωτερική διάταξη που προστατεύει τα βασικά στοιχείαΤο πάνελ αφής διατηρεί την ευαισθησία ακόμη και μετά από εκτεταμένη χρήση, παρέχοντας την συνεπή εμπειρία χρήστη από την οποία εξαρτώνται τα εμπορικά γυμναστήριο.Αυτή η σταθερότητα μειώνει τη συντήρηση και μειώνει δραματικά τον κίνδυνο διακοπής λειτουργίας..
Η προσαρμογή είναι επίσης σημαντική σε παγκόσμια έργα B2B. Οι εταίροι μπορούν να επιλέξουν προσαρμογές firmware, προσαρμοσμένη εμπορική επωνυμία, τροποποιήσεις περιβλήματος ή συνολική υποστήριξη λογισμικού.Το οικοσύστημα Android επιτρέπει απρόσκοπτες ενημερώσεις και απομακρυσμένη διαχείριση μέσω των δικών τους πλατφορμών, επιτρέποντας στα γυμναστήρια να προωθούν νέο περιεχόμενο, να παρακολουθούν την υγεία των συσκευών και να βελτιστοποιούν τη συμμετοχή των χρηστών.Αυτό δημιουργεί νέες ευκαιρίες για την επέκταση της αξίας του προϊόντος, μειώνοντας παράλληλα την πολυπλοκότητα της ανάπτυξης.
Το 17,3 ιντσών All-in-One Android tablet είναι κάτι παραπάνω από μια οθόνη σε διάδρομο.και ενισχύει την εμπορική ανταγωνιστικότητα των σημάτων εξοπλισμού γυμναστικήςΜε ισχυρή συμβατότητα, ένα ανοιχτό πλαίσιο Android και αξιόπιστο υλικό, βοηθά τους συνεργάτες να προσφέρουν μια πιο έξυπνη εμπειρία κατάρτισης σε γυμναστήρια, ξενοδοχεία, εταιρικές εγκαταστάσεις γυμναστικής,και υψηλής ποιότητας περιβάλλοντα γυμναστικής στο σπίτι.
Αν ψάχνετε για ένα tablet Android εμπορικής ποιότητας που συνδυάζει σταθερή απόδοση με ευέλικτη υποστήριξη OEM και ODM,Αυτό το μοντέλο έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των παγκόσμιων κατασκευαστών εξοπλισμού γυμναστικής και τις μακροπρόθεσμες ανάγκες εξυπηρέτησής τους.
Ποιότητα:
Έχουμε ένα αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας. Όλα τα προϊόντα που παραγγέλθηκαν από το εργοστάσιό μας ελέγχονται από μια επαγγελματική ομάδα ελέγχου ποιότητας.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
Παρέχουμε ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση, όλα τα προβλήματα και ερωτήσεις θα επιλυθούν από την ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση.
Τροφοδοσία:
Δεχόμαστε μικρές παραγγελίες και μικρές παραγγελίες, σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών μας, ως δυναμική ομάδα, θέλουμε να συνδεθούμε με όλους τους πελάτες μας.
Εμπειρία:
Ως μια δυναμική ομάδα, μέσα από την εμπειρία μας πάνω από 10 χρόνια σε αυτή την αγορά, συνεχίζουμε ακόμα να ερευνούμε και να μαθαίνουμε περισσότερες γνώσεις από τους πελάτες,ελπίζοντας ότι μπορούμε να γίνουμε ο μεγαλύτερος και επαγγελματίας προμηθευτής στην Κίνα σε αυτή την αγορά.
OEM:
Δέχεται ODM/OEM.
Δείγματα:
Παρέχουμε δείγματα αυτού του προϊόντος από την πηγή μας.
Χρόνος παραγωγής:
Εντός 7 εργάσιμων ημερών από την επιβεβαίωση της παραγγελίας.