|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | SR154T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $130.00 - $142.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό κουτί για 15 ιντσών Android POS σύστημα |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3188 τετραπυρηνικός επεξεργαστής, με ρολόι 1,6 GHz |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| Εσωτερική μνήμη | 8GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 5.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 15 ιντσών LCD |
| Απόφαση | 1280*800 |
| Ενεργός χώρος | 332 × 207 mm |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Γωνία θέασης | 176/170 |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| 3G Dongle | Εξωτερικό 3G USB dongle |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Μίνι USB OTG |
| Διοικητής USB | Διοικητής USB 3.0 x 3 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| HD | Έκδοση HD |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Σειριακή θύρα | USB για σειριακή θύρα |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Κράτη για τοποθέτηση στον τοίχο | 100 mm*100 mm τοίχος |
| Ομιλητής | 2*2W |
| Κάμερα | 2.0MP μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | - Ναι, ναι. |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-40°C |
| Συσκευές | Προδιαγραφές |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V/3A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | - Ναι, ναι. |
Στον κόσμο του σύγχρονου λιανικού εμπορίου και της φιλοξενίας, η αξιόπιστη απόδοση του σημείου πώλησης (POS) σημαίνει κάτι περισσότερο από ταχύτητα· σημαίνει σταθερότητα, αντοχή,και την ικανότητα να χειρίζονται τις συναλλαγές άψογα όλη την ημέραΤο Hopestar 15 ιντσών tablet all-in-one Android POS σχεδιάστηκε ακριβώς για αυτόν τον σκοπό.και λειτουργικό σύστημα Android, αυτή η συσκευή προσφέρει την τέλεια ισορροπία απόδοσης και απλότητας για τους αγοραστές B2B που εκτιμούν την αξιοπιστία σε κάθε πώληση.
Κάθε επιχείρηση λιανικής πώλησης ή τροφίμων και τροφίμων γνωρίζει ότι η διακοπή λειτουργίας κοστίζει χρήματα.Το ισχυρό σχεδιασμό υλικού και τα βιομηχανικά εξαρτήματα εξασφαλίζουν σταθερή απόδοση κάτω από υψηλό όγκο συναλλαγώνΤο ενεργειακά αποδοτικό του σύστημα εξασφαλίζει μακρά διάρκεια ζωής, ακόμη και σε απαιτητικά περιβάλλοντα όπως τα εστιατόρια,σούπερ μάρκετ, και καταστήματα ευκολίας.
Το 15 ιντσών ταμπλέτο POS ενσωματώνει οθόνη αφής, υπολογιστική μονάδα,και σύστημα Android σε ένα συμπαγές σώμα, μειώνοντας το χρόνο εγκατάστασης και εξοικονομώντας χώροΕίτε χρησιμοποιείται ως ταμείο, τερματικό αυτοεξυπηρέτησης, είτε ως οθόνη που απευθύνεται στον πελάτη, παρέχει μια καθαρή, σύγχρονη εμφάνιση που ενισχύει την εικόνα της επιχείρησής σας ενώ εξορθολογίζει τη ροή εργασίας.
Η οθόνη αφής χωρητικότητας υψηλής ευκρίνειας 1280x800 παρέχει καθαρά οπτικά στοιχεία και γρήγορη ανταπόκριση, επιτρέποντας στους ταμειακούς ή τους πελάτες να περιηγηθούν στα μενού, να ολοκληρώσουν τις πληρωμές ή να επεξεργαστούν τις παραγγελίες με ευκολία.Η οθόνη υποστηρίζει χειρονομίες πολλαπλής αφήςΗ διαφωτιστική διάταξη του διατηρεί εξαιρετική ορατότητα ακόμη και σε φωτεινά χώρους.
Το τερματικό αυτό POS, το οποίο τροφοδοτείται από την τετραπυρηνή CPU RK3188 και το λειτουργικό σύστημα Android, διασφαλίζει τη συμβατότητα με το μεγαλύτερο λογισμικό POS, τα συστήματα ERP και τις πλατφόρμες κινητής πληρωμής.Από τη σάρωση barcode μέχρι τη διαχείριση παραγγελιών και τη συγχρονισμό της οθόνης του πελάτη, υποστηρίζει την ευέλικτη ολοκλήρωση που βοηθά τις επιχειρήσεις να προσαρμόζονται γρήγορα στις μεταβαλλόμενες ανάγκες.
Το tablet υποστηρίζει πολλαπλές θύρες I/O, συμπεριλαμβανομένων των διεπαφών USB, HDMI, Ethernet και ήχου, επιτρέποντας εύκολη σύνδεση με περιφερειακά όπως εκτυπωτές, σαρωτές ή συρτάρια με μετρητά.Αυτή η ευελιξία το καθιστά μια πρακτική λύση για τους ενοποιητές συστημάτων που χρειάζονται σταθερό και επεκτάσιμο υλικό POS για διάφορα περιβάλλοντα λιανικής πώλησης.
Η Hopestar έχει οικοδομήσει τη φήμη της ως αξιόπιστος κατασκευαστής Android POS που εμπιστεύεται από μεταπωλητές και ενοποιητές συστημάτων παγκοσμίως.Κάθε συσκευή υποβάλλεται σε αυστηρές δοκιμές ποιότητας για να διασφαλιστεί η σταθερή απόδοση στις επιχειρηματικές λειτουργίες 24/7.Με προσαρμόσιμες επιλογές OEM/ODM, οι επιχειρήσεις μπορούν να εμπορικοποιήσουν και να ρυθμίσουν το σύστημα ώστε να ταιριάζει με τα δικά τους μοντέλα οικοσυστήματος και υπηρεσιών.
Είτε είστε ένας ολοκληρωτής συστημάτων που αναπτύσσει συστήματα Android POS σε πολλαπλά καταστήματα λιανικής πώλησης ή ένας διανομέας που αναζητά αξιόπιστο υλικό για το δίκτυο καναλιών σας, Hopestar παρέχει δοκιμασμένο, αξιόπιστο,και κλιμακωτές λύσεις που ενδυναμώνουν την ανάπτυξη της επιχείρησής σαςΤο 15 ιντσών Android POS tablet δεν είναι απλά μια συσκευή, είναι το θεμέλιο για μια πιο ομαλή, έξυπνη και αξιόπιστη εμπειρία συναλλαγών πελατών.