|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HGN801 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | $580.00-1000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):29.7x24.6x6cm, 1.5KG |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τεμάχια ανά μήνα |
| Τύπος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| CPU | MT6753 Cortex A53 1,5GHz οκταπυρήνας |
| Μνήμη RAM | RAM: 2GB ROM: 16GB |
| RAM:3GB ROM:32GB προαιρετικά | |
| Κάμερα | 5MP+13MP με φλας και αυτόματη εστίαση |
| ΕΣ | Ανδροειδές 7.0-8.0 |
| Αποθήκευση | Micro SD (μέγιστη επέκταση 128GB) |
| Προδιαγραφές | |
| Μέγεθος | 230 × 146 × 20 ± 2 mm |
| Βάρος | 670 g |
| LCD | 8 "IPS HD οθόνη, Ανάλυση 800*1280 |
| ΤΠ | Corning Gorilla III βιομηχανικής κλάσης πολυεπαφή χωρητική οθόνη |
| Σλοτ επέκτασης | 2 υποδομές κάρτας PSAM (4 υποδομές κάρτας PSAM μπορούν να προσαρμοστούν) · 1 υποδοχή κάρτας SIM (προσαρμόσιμη διπλή κάρτα SIM διπλή αναμονή) · 1 υποδοχή για κάρτες Micro SD (TF) |
| Φως δείκτη | Δείκτης δικτύου, δείκτης χρέωσης |
| πληκτρολόγιο | Τρία προσαρμοσμένα κουμπιά οντότητας F1 ~ F3 στο πλάι |
| GPS | GPS ((AGPS) με εύρος σφάλματος 5m |
1Είμαστε hopstar εργοστάσιο της Κίνας με 18 χρόνια ιστορίας, ώριμη τεχνολογία και εξαιρετική ποιότητα.με σχεδόν 200 ειδικευμένους εργαζόμενους και 7 γραμμές συναρμολόγησης και εργαστήρια παραγωγής μονάδων, με παραγωγική ικανότητα 7.000 PCS/ημέρα.
2Πάνω από 14 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών/ολ-ιν-εν-ένας μηχανών/ψηφιακών φωτογραφικών πλαισίων/ναυτών.
3Τα προϊόντα μας εξάγονται σε όλο τον κόσμο και οι πελάτες μας είναι από την Ευρώπη, τη Βόρεια Αμερική, τη Νότια Αμερική, τη Μέση Ανατολή, τη Νοτιοανατολική Ασία, την Κεντρική Ασία και την Αφρική.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
,
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()