Έξυπνο 12 ιντσών Βιομηχανικό Android Tablet Με Android 5.1 RK3288 Κάμερα WiFi RJ45 HD κάρτα SD USB
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 3.0 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 3.0 |
| Λέξη-κλειδί: | 10 ιντσών POE android tablet |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Υποδοχή κάρτας SD: | SD κάρτα ((Max 32GB) |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικού χώρου |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Κάμερα: | Προαιρετική μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | A64 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/4G |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Εσωτερική μνήμη: | 16 GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (Έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διεπαφή μονάδας δίσκου: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |