|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | SR154T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $130.00 - $142.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό κουτί για 15 ιντσών Android POS σύστημα |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
15 ιντσών Android POS Σύστημα All In One Tablet PC
| Σύστημα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Rockchip RK3188 τετραπύρηνος, χρονισμένος στα 1.6GHz |
| RAM | 1GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 8GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 5.1 |
| Οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφή |
| Πάνελ | 15" LCD |
| Ανάλυση | 1280*800 |
| Ενεργή Περιοχή | 332×207 mm |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία Θέασης | 176/170 |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cdm2 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφή |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle επέκταση. |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφή |
| Υποδοχή Κάρτας | SD, Υποστηρίζει έως 32GB |
| Συσκευή USB | Mini USB OTG |
| USB Host x 3 | USB Host 3.0 |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| HD | Έξοδος HD |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm |
| Σειριακή Θύρα | USB για σειριακή θύρα |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | Προδιαγραφή |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ., υποστηρίζει έως 4K |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφή |
| Βάση Στήριξης Τοίχου | Στήριξη τοίχου 100mm*100mm |
| Ηχείο | 2*2W |
| Κάμερα | 2.0M/P, Μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40°C |
| Αξεσουάρ | Τροφοδοτικό (12V/3A), Εγχειρίδιο χρήστη |
Στον ταχέως εξελισσόμενο κόσμο του λιανικού εμπορίου και της φιλοξενίας, τα αξιόπιστα συστήματα ταμειακών συναλλαγών κάνουν τη διαφορά μεταξύ ομαλής εξυπηρέτησης και χαμένων εσόδων. Το tablet POS Android Hopestar 15 ιντσών έχει σχεδιαστεί με αυτή την κατανόηση στον πυρήνα του. Κατασκευασμένο γύρω από έναν επεξεργαστή 1.6GHz και μια ευαίσθητη οθόνη αφής 15 ιντσών, συνδυάζει απόδοση, απλότητα και μακροπρόθεσμη σταθερότητα για επαγγελματική εμπορική χρήση. Είτε χρησιμοποιείται σε ταμείο σούπερ μάρκετ, σε πάγκο εστιατορίου ή σε τερματικό κιόσκι, αυτό το σύστημα POS Android βοηθά την ομάδα σας να εξυπηρετεί πιο γρήγορα, πιο έξυπνα και χωρίς διακοπές.
Το tablet POS Hopestar δεν είναι απλώς ένα ακόμα tablet καταναλωτικής ποιότητας. Είναι μια συσκευή εμπορικής ποιότητας σχεδιασμένη για απαιτητικά περιβάλλοντα. Τα στιβαρά εσωτερικά του εξαρτήματα εξασφαλίζουν αξιόπιστη λειτουργία καθ' όλη τη διάρκεια των μεγάλων ωρών λειτουργίας. Το αποδοτικό λειτουργικό σύστημα Android και ο επεξεργαστής 1.6GHz χειρίζονται ροές εργασίας με πολλές συναλλαγές χωρίς καθυστέρηση, καθιστώντας το ιδανική λύση για επιχειρήσεις που βασίζονται σε σταθερή ταχύτητα και χρόνο λειτουργίας.
Η μεγάλη, ευκρινής οθόνη αφής βελτιώνει την ορατότητα και την αλληλεπίδραση. Το προσωπικό μπορεί να επεξεργάζεται συναλλαγές, να περιηγείται σε μενού ή να σαρώνει αντικείμενα εύκολα με ακριβή αναγνώριση αφής. Ο εργονομικός σχεδιασμός του υποστηρίζει εφαρμογές τόσο για το προσωπικό όσο και για τους πελάτες, καθιστώντας το κατάλληλο για καταστήματα λιανικής, εστιατόρια, ξενοδοχεία και σημεία έκδοσης εισιτηρίων. Το κομψό, μινιμαλιστικό σώμα εξοικονομεί χώρο, διατηρώντας παράλληλα μια επαγγελματική εμφάνιση που αναβαθμίζει την παρουσίαση του πάγκου σας.
Βασισμένο στο λειτουργικό σύστημα Android, αυτό το tablet POS παρέχει συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα επιχειρηματικών λογισμικών - από εφαρμογές POS και διαχείριση αποθεμάτων έως συστήματα πληρωμών μέσω κινητού. Για τους ολοκληρωτές συστημάτων, η ανοιχτή πλατφόρμα Android επιτρέπει εύκολη προσαρμογή και προσαρμογή λογισμικού, διασφαλίζοντας ότι μπορεί να ενσωματωθεί απρόσκοπτα σε διαφορετικά επιχειρηματικά μοντέλα και ροές εργασίας.
Με μια σειρά επιλογών συνδεσιμότητας, συμπεριλαμβανομένων θυρών USB, Ethernet και ήχου, η συσκευή συνδέεται εύκολα με σαρωτές barcode, εκτυπωτές αποδείξεων, συρτάρια μετρητών και εξωτερικές οθόνες. Η ευέλικτη δυνατότητα ενσωμάτωσής του το καθιστά εξαιρετική επιλογή για αλυσίδες λιανικής, εστιατόρια και παρόχους λύσεων που αναπτύσσουν επεκτάσιμα συστήματα POS πολλαπλών τοποθεσιών.
Η ανθεκτικότητα είναι απαραίτητη για οποιοδήποτε εμπορικό τερματικό. Αυτό το tablet Hopestar διαθέτει βιομηχανικής ποιότητας δομή και εξαρτήματα που ελαχιστοποιούν τον χρόνο διακοπής λειτουργίας και παρατείνουν τη διάρκεια ζωής του προϊόντος. Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα εξασφαλίζει αθόρυβη λειτουργία και αποτρέπει τη συσσώρευση σκόνης, ενώ η αποδοτική διαχείριση θερμότητας διατηρεί το σύστημα σταθερό κατά τη συνεχή χρήση.
Για διανομείς και συνεργάτες B2B, αυτό το μοντέλο προσφέρει εξαιρετική ισορροπία μεταξύ απόδοσης και οικονομικής αποδοτικότητας. Η Hopestar παρέχει ευέλικτη προσαρμογή OEM και ODM - από branding και προσαρμογές διεπαφής έως διαμόρφωση υλικού - επιτρέποντας στους μεταπωλητές και τους ολοκληρωτές συστημάτων να προσφέρουν προσαρμοσμένες λύσεις με τη δική τους επωνυμία.
Η Hopestar υποστηρίζει παγκόσμιους πελάτες B2B με αξιόπιστο υλικό βασισμένο σε Android εδώ και χρόνια. Κάθε σύστημα POS κατασκευάζεται με ακρίβεια, δοκιμάζεται για αντοχή και υποστηρίζεται από επαγγελματική τεχνική υποστήριξη. Είτε είστε διανομέας που αναζητά μια αποδεδειγμένη σειρά προϊόντων είτε ολοκληρωτής συστημάτων που κατασκευάζει την επόμενη ανάπτυξή σας, το tablet POS Android Hopestar είναι η αξιόπιστη βάση που χρειάζεται η επιχείρησή σας για να αναπτυχθεί.