Βασικά Χαρακτηριστικά Tablet
| Σύστημα | |
| Επεξεργαστής | RK3566 Quad core cor-tex A55 |
| RAM | 8GB |
| Εσωτερική μνήμη | 128GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 12 |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος Οθόνης | 24" LCD |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M Χρώματα |
| Χρωματική Γκάμα | 72% NTSC |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85(Α/Δ/Π/Κ) |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Φωτεινότητα | 250cdm2 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αφή | |
| Τύπος Μοντέλου | Χωρητική οθόνη αφής |
| Αριθμός σημείων | 10 Σημεία |
| Διεπαφή αφής | USB |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac/ax (WiFi 6) |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Blue-tooth 5.0 |
| Διεπαφή | |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| ΕΙΣΟΔΟΣ MIC | Είσοδος εξωτερικού μικροφώνου |
| Έξοδος Ακουστικών | Έξοδος ακουστικών 3.5mm |
| Type-c | Πλήρης Λειτουργία (Εκτός από τη λειτουργία φόρτισης) |
| Υποδοχή SIM | Προαιρετική μονάδα 4G/5G |
| USB | Τυπικός κεντρικός υπολογιστής USB, Προαιρετική λειτουργία αφής USB |
| USB | USB 3.0 |
| USB | USB 3.0 |
| HDMI IN | Υποστηρίζει 1920*1080@60HZ |
| RJ45 | Διεπαφή Ethernet |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,H.263,VC-1,VP8,VP9,MVC,AV1, κ.λπ., μέγιστη υποστήριξη έως 8K@60fps |
| Μορφή ήχου | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, κ.λπ. |
| Φωτογραφία | jpeg/png/gif, κ.λπ. |
| Άλλα | |
| Χρώματα Προϊόντος | λευκό/Μαύρο |
| VESA | 100mm*100mm |
| Κουμπί | Power/Vol+/Vol- |
| Ηχείο | 4Ω*5W*2 |
| Μικρόφωνο | Τυπικό διπλό μικρόφωνο, Υποστηρίζει μείωση θορύβου και ακύρωση ηχούς |
| NFC | Προαιρετικό, 13.56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| G-sensor | Υποστήριξη 90 μοιρών |
| Κάμερα | Εξωτερική κάμερα τύπου USB 8.0MP |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Πιστοποιητικά | CE/FCC |
| Κατασκευή | |
| Γωνία κλίσης (Εμπρόσθια κλίση-Πίσω κλίση) | -20° ~ 20° |
| Περιστροφή ( Δεξιόστροφα) | 90° |
| Στροφή ( Αριστερά και Δεξιά) | -15° ~ 15° |
| Ανύψωση (πάνω-κάτω) | 180mm |
| Μπαταρία | |
| Τύπος μπαταρίας | Li-ion 18650 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 14.4V/7800mAh |
| Διάρκεια πλήρους μπαταρίας | 3-4H |
| Περιβάλλον Εργασίας | |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20℃---60℃ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0℃---45℃ 10~90%RH |
| Αξεσουάρ | |
| Προσαρμογέας | 18V/5A |
| Καλώδιο AC | Μ=1.5m |
| Οθόνη | PA3x10*4, PWM3x16*4, PWM4x6*4 |
| Εγχειρίδιο χρήστη | *1 |
| Κάλυμμα | *1 |
| Κατσαβίδι | *1 |
| Τηλεχειριστήριο Blue-tooth | *1 |
Οθόνη 24 ιντσών
Η χρήση μιας μεγάλης οθόνης 24 ιντσών μπορεί να παρέχει εμφάνιση περισσότερου περιεχομένου. Κατάλληλο για οικογενειακές και εταιρικές αίθουσες συνεδριάσεων. Κατάλληλο για πολλαπλές εργασίες, οι χρήστες μπορούν εύκολα να ανοίξουν πολλαπλές εργασίες, να τις χειριστούν ταυτόχρονα και να βελτιώσουν την αποδοτικότητα της εργασίας. Η οθόνη 24 ιντσών μπορεί να προσφέρει καλή οπτική επίδραση και να μειώσει την κόπωση των ματιών. Η οθόνη 24 ιντσών είναι κατάλληλη για διάφορα σενάρια εφαρμογής, τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν τόσο για εργασία όσο και για ψυχαγωγία για να καλύψουν τις ανάγκες των χρηστών.
![]()
Πολλαπλές γωνίες
Η οθόνη μπορεί να περιστραφεί σε πολλαπλές γωνίες για να καλύψει τις διαφορετικές γωνίες θέασης των χρηστών. Η ευέλικτη ρύθμιση γωνίας σας επιτρέπει να βλέπετε άνετα από οπουδήποτε.
![]()
![]()
Χρησιμοποιήστε ανάλυση 1920x1080 για να παρέχετε εικόνες και βίντεο υψηλής ευκρίνειας. Με οθόνη 24 ιντσών, μπορεί να παρουσιάσει λεπτές εικόνες και ρεαλιστικά χρώματα, και να προσφέρει μια πιο καθηλωτική εμπειρία θέασης. Πολύ κατάλληλο για τους χρήστες να παρακολουθούν ταινίες, να παίζουν παιχνίδια ή να περιηγούνται στο διαδίκτυο, η οπτική εμπειρία είναι καλύτερη.
![]()
Προσαρμοσμένη μνήμη
Η συσκευή υποστηρίζει προσαρμοσμένη μνήμη, η οποία μπορεί να υποστηρίξει μέγιστη μνήμη 8+128GB, η οποία βελτιώνει σημαντικά την απόδοση του εξοπλισμού και μπορεί να αποθηκεύσει περισσότερα αρχεία δεδομένων. Μπορεί να προσαρμόσει διαφορετικούς συνδυασμούς μνήμης σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες των χρηστών.
![]()
Επεξεργαστής RK3566
Ο επεξεργαστής RK3566 με αρχιτεκτονική quad-core Cortex-A55 έχει υψηλότερη ενεργειακή απόδοση και απόδοση σε σύγκριση με τον RK3288 και μπορεί να χειριστεί πιο περίπλοκες εφαρμογές. Ο RK3566 επεκτείνει αποτελεσματικά τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας του εξοπλισμού, και ο εξοπλισμός μπορεί να λειτουργεί για μεγάλο χρονικό διάστημα.
![]()
Ενσωματωμένη μπαταρία
Η συσκευή διαθέτει μπαταρία, η οποία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 4-6 ώρες χωρίς τροφοδοσία, γεγονός που βελτιώνει σημαντικά το σενάριο χρήσης του εξοπλισμού. Οι χρήστες μπορούν να εφαρμόσουν τον εξοπλισμό σε εξωτερικούς χώρους για να βελτιώσουν την εμπειρία χρήστη.
![]()
Σύστημα Android 12
Υιοθετεί το λειτουργικό σύστημα Android 12, το σύστημα είναι πιο ομαλό, η απόκριση λειτουργίας είναι ταχύτερη και η εμπειρία του χρήστη βελτιώνεται. Προσφέρει πιο διαισθητικά και ζωντανά οπτικά εφέ στους χρήστες. Το Android 12 ενισχύει την προστασία της ιδιωτικότητας και την ασφάλεια, έχει υψηλότερη απόδοση και έχει πιο ομαλή λειτουργία συστήματος. Υποστηρίζει σύνδεση με πολλές συσκευές για να βελτιώσει την εμπειρία χρήστη.
![]()
Η συσκευασία υποστηρίζει προσαρμογή, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν ετικέτες λογότυπου στο κουτί. Η προσαρμοσμένη συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
![]()