|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | Α19Δ15Ε |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $188.00 - $204.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Μέγεθος προϊόντος:468*228*37mm Βάρος προϊόντος: 3kg Μέγεθος συσκευασίας528*110*395mm(LxWxH): Βάρος σ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Επεξεργαστής τετραπλών πυρήνων A33, με ρολόι 1.4G |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| ΡΟΜ | 8GB |
| Σύστημα. | Android 4.4.2 |
| Εικόνα εμφάνισης | 18οθόνη LED 0,5 ιντσών |
| Απόφαση | 1366*768 |
| Αντίθεση | 1000 |
| Φωτεινότητα | 350 cdm2 |
| Αναλογία οθόνης/περιοχή οθόνης | 16:9 / Περιοχή οθόνης: 408x229mm |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | Υποστήριξη |
| Bluetooth | Προαιρετικό |
| 3G | Υποστήριξη εξωτερικού 3G USB dongle |
| Κάρτα SD | Υποστήριξη κάρτας SD (Max 32G) |
| Μίνι USB | USB OTG |
| Διοικητής USB | Υποδοχέας USB 2.0 x 3 |
| RJ-45 | Διασύνδεση δικτύου |
| Συνεχή είσοδος | Συνεχή είσοδος |
| Κουδούνια | 3.5mm στερεοφωνική έξοδος ακουστικών |
| Υποστήριξη βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 1080p |
| Υποστήριξη ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Υποστήριξη εικόνας | JPEG, JPG |
| Ασύρματο ποντίκι | Υποστήριξη |
| Ασύρματο πληκτρολόγιο | Υποστήριξη |
| Ομιλητές | 3Wx2 (Κανονικός), 5Wx2 (Επιλογικός) |
| Κάμερα | Κάμερα 2 εκατομμυρίων pixel (Standard), κάμερα 5 εκατομμυρίων pixel (Επιλογική) |
| Γλώσσα OSD | Λειτουργία λειτουργικού συστήματος λειτουργίας σε πολλές γλώσσες |
| Υποστήριξη λογισμικού | QQ/Facebook/map/email/games και ούτω καθεξής |
| Προσαρμοστής | 12V/3A |
| Κράτησης επιφάνειας εργασίας | Τύπος |
| Τύπος | Διάμετρος (mm) | Διάμετρο (mm) | Υψόμετρο/πλάτος (mm) | Καθαρό βάρος | Ακαθάριστο βάρος |
|---|---|---|---|---|---|
| Μέγεθος σώματος | 461 | 281 | 35 | 2.5 κιλά | - |
| Χρωματικό κουτί | 525 | 390 | 115 | 30,6 κιλά | - |
| 3 τεμάχια/κουτί | 540 | 350 | 405 | 100,8 κιλά. | 110,8 κιλά. |