OEM 10,1 ιντσών RK3128 NFC POE Οριζόντια επιφάνεια υπολογιστή για τραπεζικό τερματικό αυτοεξυπηρέτησης
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ονομασία του προϊόντος: | 10Πίνακα παραγγελίας εστιατορίου σε σχήμα L. 1 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Χρήση: | Επιχειρήσεις |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Κέντρο Rockchip Quda |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB, RJ45, Micro-USB, υποδοχή κάρτας SD, OTG |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 2.0 |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 8.1 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Πίνακα: | 15.6"Πίνακας IPS LCD |
| Τρόπος εμφάνισης: | Συνήθως μαύρο, IPS |
| Μικρο USB: | Μικρο USB OTG |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 32 GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4 GB |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0/8.1 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2/4GB |
| Μνήμη: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | 100 N |
| Σύστημα: | Windows 10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ΡΟΜ: | 256GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Διεπαφή κίνησης: | USB |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3399 |
| Ραμ: | 2GB |
| Μνήμη: | 16GB |
| Απόφαση: | 1280*800 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |