Βασικά Χαρακτηριστικά Tablet
| Σύστημα | |
| CPU | RK3566 quad-core A53 |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
| Οθόνη αφής | 10-Point χωρητική οθόνη αφής |
| Οθόνη | |
| Οθόνη | 10.1"LCD οθόνη |
| Ανάλυση | 1280*800 |
| Λειτουργία οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| γωνία θέασης | 85/85/85/85(Α/Δ/Π/Κ) |
| Αντίθεση | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cdm2 |
| Αναλογία εικόνας | 16:10 |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Διεπαφή | |
| Type-c | Υποστήριξη |
| Υποδοχή τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| RJ45 | Διεπαφή Ethernet ( Πρότυπο λειτουργίας POE, IEEE802.3at, POE+, κατηγορία 4, 25.5W ) |
| USB | USB Host 3.0 |
| Σειριακή | 8P- 2.0MM ( RS232 format) |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά +μικρόφωνο |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,VC-1,VP8,VP9, κ.λπ., υποστήριξη έως 4K |
| Μορφή ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | jpeg |
| Άλλα | |
| Vesa | 100mm*100mm |
| NFC | Προαιρετικό, (NFC 13.56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica) |
| Ηχείο | 2*3W |
| Κάμερα | 5.0M/P, μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | Διπλό μικρόφωνο |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0--40 βαθμοί |
| Αξεσουάρ | |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό,12V/1.5A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | ναι |
| Λαβή κλήσης | ναι |
10.1 ιντσών POE NFC Συνεδριακό Tablet Android με Περιμετρική LED Μπάρα Φωτισμού
Η οθόνη 10.1 ιντσών έχει μέτριο μέγεθος. Παρέχει επαρκή χώρο προβολής και είναι βολική στη μεταφορά. Οι χρήστες μπορούν να τη χρησιμοποιούν πιο άνετα σε διάφορα μέρη. Το πίσω μέρος είναι σχεδιασμένο για επιτοίχια τοποθέτηση, εξοικονομώντας χώρο, εύκολο στην παρακολούθηση και τη λειτουργία.
Ανάλυση 1280x800
![]()
Η ανάλυση 1280x800 μπορεί να παρέχει καθαρή εμφάνιση κειμένου και εικόνας, κατάλληλη για τους γιατρούς να παρακολουθούν εικόνες CT και να διαγιγνώσκουν τα αποτελέσματα.
CPU RK3566
Εξοπλισμένο με RK3566, έναν τετραπύρηνο επεξεργαστή υψηλής απόδοσης και χαμηλής κατανάλωσης, ο οποίος μπορεί να επεξεργαστεί αποτελεσματικά πληροφορίες ασθενών και είναι κατάλληλος για καθημερινή χρήση tablet. Με μνήμη 2+16GB, είναι αρκετή για να καλύψει τις καθημερινές ανάγκες όπως ηλεκτρονικοί φάκελοι υγείας και αναζήτηση πληροφοριών ασθενών.
![]()
Μπροστινή κάμερα
Για το ειδικό περιβάλλον του νοσοκομείου, σχεδιάσαμε μια κάμερα ιδιωτικότητας. Μια συρόμενη μεμβράνη είναι εγκατεστημένη μπροστά από την κάμερα. Όταν τη χρειάζεστε, μπορείτε να ανοίξετε τη συρόμενη δεξιά. Αν δεν τη χρησιμοποιείτε, κρύψτε την κάμερα, εξασφαλίζοντας έτσι την ιδιωτικότητα και την ασφάλεια του ασθενούς και βελτιώνοντας την εμπειρία χρήστη.
Λαβή κλήσης
![]()
10.1 ιντσών POE NFC Συνεδριακό Tablet Android με Περιμετρική LED Μπάρα Φωτισμού
Τροφοδοσία POE
Τυπική τροφοδοσία POE, δεν χρειάζεται αντάπτορας. Χρειάζεται μόνο ένα καλώδιο δικτύου. Μπορεί να μεταδώσει δεδομένα και τροφοδοσία ταυτόχρονα. Η εγκατάσταση και η διαχείριση είναι πιο εύκολες. Ασφαλές και βολικό.
![]()
10.1 ιντσών POE NFC Συνεδριακό Tablet Android με Περιμετρική LED Μπάρα Φωτισμού
Συσκευασία
Η συσκευασία υποστηρίζει προσαρμογή, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν ετικέτες λογότυπου στο κουτί. Η προσαρμοσμένη συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
![]()
10.1 ιντσών POE NFC Συνεδριακό Tablet Android με Περιμετρική LED Μπάρα Φωτισμού
8 ιντσών POE NFC Επιτοίχιο Tablet Συνεδρίων Android
55 ιντσών Μεγάλο Επιτοίχιο Tablet Διαφήμισης PC 1080P RK3566 Android Tablet
![]()
![]()
10.1 ιντσών POE NFC Συνεδριακό Tablet Android με Περιμετρική LED Μπάρα Φωτισμού
10.1 ιντσών POE NFC Συνεδριακό Tablet Android με Περιμετρική LED Μπάρα Φωτισμού
43 ιντσών Επιδαπέδιο Μηχάνημα Διαφήμισης Android WiFi για Εμπορικά Κέντρα
![]()