|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | Υδροξείδιο |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία OEM Λογογραφία κάμερα αγορά nfc 10 ιντσών Android διαφήμιση οθόνης |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Οθόνη | Οθόνη LED 13,3 ιντσών |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Φωτεινότητα | 300cd/m² |
| Αντίθεση | 1000 |
| Κλίμακα Οθόνης/Περιοχή Εμφάνισης | 16:10 / Περιοχή εμφάνισης: 285×177mm |
| Επεξεργαστής | Τετραπύρηνος επεξεργαστής Rockchip RK3288, χρονισμένος στα 2,0G |
| RAM | 2G |
| ROM | 8GB |
| Σύστημα | Android 6.0/8.1 |
| WIFI | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Υποστηρίζει σύνδεση στη θύρα δικτύου RJ45 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Υποστήριξη εξωτερικού USB dongle 3G/4G |
| Κάρτα SD | 1×υποδοχές κάρτας SD (μέγιστη υποστήριξη 32GB) |
| Mini USB | 1×USB OTG (για αποσφαλμάτωση και προγραμματισμό συστήματος) |
| USB 2.0 | 3×διεπαφές USB 2.0 (υποστηρίζει U disk, ποντίκι, πληκτρολόγιο, εκτυπωτή κ.λπ.) |
| RJ45 | 1×διεπαφή δικτύου RJ45 |
| Ακουστικά | 1×υποδοχή ακουστικών 3,5mm |
| Τροφοδοσία | 1×υποδοχή τροφοδοσίας DC 4,0mm |
| Υποστήριξη Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, RV (μέγιστη υποστήριξη 1080P) |
| Υποστήριξη Ήχου | MP3, WMA, AAC και άλλα |
| Υποστήριξη Εικόνας | JPEG, JPG |
| Ασύρματο Ποντίκι/Πληκτρολόγιο | Υποστήριξη |
| Ηχεία | 2×ηχεία 2W |
| Κάμερα | Τυπική κάμερα 200W pixel (προαιρετική κάμερα 500W pixel) |
| Γλώσσα OSD | Κινέζικα, Αγγλικά, Γερμανικά, Κορεάτικα, Ρωσικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Αραβικά και άλλα |
| Υποστήριξη Λογισμικού | Δωρεάν εγκατάσταση εφαρμογών (χάρτες, παιχνίδια, email, αυτο-αναπτυσσόμενες εφαρμογές κ.λπ.) |