1280x800 All In One PC 15 ιντσών οθόνη αφής / Pos Android Tablet RK3188 Quad Core
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Δάχος: | 11 χιλιοστά |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ίντσες, 15 ίντσες προαιρετικά |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 4k/1920 x 1080 προαιρετικά |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Μέγεθος: | 15οθόνη 0,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| Σύστημα: | Windows7/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 128GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, intel |
| Ανάλυση: | 1920*1080, προαιρετικά |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Διασύνδεση: | RJ45 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 64GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 14/15 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (Έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | ROCKCHIP RK3288, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Εγγύηση (Έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Μέγεθος: | 18.5inch |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1/9.0/10 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| Κατασκευή μεταποιητών: | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17,1.6G,RK3288 |
| Ραμ: | 2GB/4GB |
| Δυνατότητα μνήμης: | 16GB/32GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |