|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WA1342T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | USD 253 -258 PCS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 6-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Αυτό το Android tablet συνδυάζει προηγμένες επιλογές συνδεσιμότητας με ισχυρή απόδοση για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3288, Quad-core cortex A17, 1.6G |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 5.1/8.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πίνακα | 13.3" οθόνη LCD |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 293.76 ((H) x165.24mm ((V) |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κλειδί για κάρτες | κάρτα SD |
| USB | Υποδοχέας USB |
| Μικρο USB | Μικρο USB OTG |
| USB | USB για σειριακή συσκευή (δοχή RS232) |
| RJ45 με POE | RJ45 |
| ΠΟΕ | IEEE802.3at POE+, 25,5W |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά + μικρόφωνο |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | Προδιαγραφές |
|---|---|
| VESA | 75x75 χιλιοστά |
| Ομιλητής | 2*1,5W |
| Φως LED | Φως LED RGB |
| NFC | Προαιρετικά, NFC 13.56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| Κάμερα | 2.0M/P, μπροστινή κάμερα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-40°C |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |