|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WL1412T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία) 320mm 241mm 129mmNet ((kg) 1.45KG touchscreen android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Προδιαγραφές Συστήματος | |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Quad core cortex A17, 1.6G, RK3288 |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 8.1 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Προδιαγραφές Οθόνης | |
| Πάνελ | Πάνελ LCD IPS 14 ιντσών |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Ενεργή Περιοχή | 293.76(H)x165.24mm(V) |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο, IPS |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m² |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφές | |
| Υποδοχή Κάρτας | Κάρτα TF |
| USB | 2 x USB Host |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| HDMI | Έξοδος HDMI, υποστήριξη 4K |
| RJ45 | RJ45 |
| Σειριακή Θύρα | USB για σειριακή θύρα, RS232 |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ., υποστήριξη έως 4Kx2K |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | |
| Μπαταρία | Δ/Υ |
| NFC | Προαιρετικό, NFC 13.56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| Ηχείο | 2 x 1W |
| Κάμερα | Διόφθαλμη κάμερα |
| ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ | Ενσωματωμένο ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 15W |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40°C |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
Το Tablet POS All-in-One Android 14 ιντσών προσφέρει μια ευέλικτη λύση για επιχειρήσεις που επιθυμούν να βελτιστοποιήσουν τις λειτουργίες τους, ενισχύοντας παράλληλα τις αλληλεπιδράσεις με τους πελάτες. Σχεδιασμένο για επιτραπέζια χρήση, αυτό το επιχειρηματικό τερματικό συνδυάζει υλικό υψηλής απόδοσης με συμβατότητα διαισθητικού λογισμικού για να ανταποκριθεί στις αυστηρές απαιτήσεις των ταχέως κινούμενων εμπορικών περιβαλλόντων.
Εξοπλισμένο με μια ευαίσθητη οθόνη αφής 14 ιντσών και 2GB RAM, αυτό το tablet όλα σε ένα εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία χωρίς καθυστερήσεις, ακόμη και όταν εκτελούνται πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα. Η ενσωματωμένη λειτουργία NFC επιτρέπει απρόσκοπτες ανέπαφες συναλλαγές και γρήγορη διαχείριση πρόσβασης, καθιστώντας το ιδανικό για ταμειακές μηχανές λιανικής, λειτουργίες υποδοχής ή γκισέ εξυπηρέτησης πελατών.
Πέρα από το υλικό, αυτό το tablet Android είναι βελτιστοποιημένο για ανάπτυξη B2B. Οι επιχειρήσεις μπορούν να ενσωματώσουν λογισμικό POS, εργαλεία διαχείρισης πελατών και πίνακες ελέγχου αναλύσεων για να αποκτήσουν πρακτικές πληροφορίες και να βελτιώσουν την επιχειρησιακή αποδοτικότητα. Η φιλική προς το χρήστη διεπαφή του μειώνει τον χρόνο εκπαίδευσης του προσωπικού, ενώ οι προηγμένες επιλογές συνδεσιμότητας επιτρέπουν την ευέλικτη ενσωμάτωση δικτύου.
Για επιχειρηματικά περιβάλλοντα, το Tablet Android 14 ιντσών παρέχει αξιόπιστη απόδοση υπό συνεχή χρήση. Η εμπορικής ποιότητας οθόνη εξασφαλίζει σαφήνεια και ανταπόκριση για εφαρμογές που απευθύνονται στους πελάτες, ενώ η στιβαρή κατασκευή αντέχει στις καθημερινές λειτουργικές προκλήσεις.
Είτε χρησιμοποιείται σε περιβάλλοντα λιανικής, φιλοξενίας ή γραφείου, αυτό το tablet δίνει τη δυνατότητα στις επιχειρήσεις να βελτιώσουν την εμπειρία των πελατών τους, να βελτιστοποιήσουν την αποδοτικότητα του προσωπικού και να προσαρμοστούν γρήγορα στις λειτουργικές απαιτήσεις. Συνδυάζοντας την προηγμένη τεχνολογία Android με πρακτικά χαρακτηριστικά εστιασμένα στις επιχειρήσεις, το Tablet POS All-in-One 14 ιντσών γίνεται ένα απαραίτητο εργαλείο για τις σύγχρονες επιχειρηματικές λειτουργίες.