|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WA1012T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | USD 166 USD/UNIT |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Ταμπλέτα android pc Όλα σε ένα Android tablet με λειτουργία POE NFC με ανάλυση 1280*800.Αυτή η συσκευή επαγγελματικού επιπέδου συνδυάζει ισχυρές επιδόσεις με ευέλικτες επιλογές συνδεσιμότητας για εμπορικές εφαρμογές.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 5.1/8.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 13.3" LCD IPS πάνελ |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 293.76 ((H) x165.24mm ((V) |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο, IPS |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | κάρτα SD |
| USB | Διοικητής USB |
| Μικρο USB | Μικρο USB OTG |
| Πρόσθετο USB | USB για σειριακό |
| RJ45 με POE | RJ45 |
| ΠΟΕ | IEEE802.3at/af |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά + μικρόφωνο |
| Δυνατότητα αναπαραγωγής | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| VESA | 75x75 χιλιοστά |
| Ομιλητής | 2*1,5W |
| Φως LED | Φως LED |
| Κάμερα | 2.0M/P, μπροστινή κάμερα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-40°C |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Συσκευές | Προδιαγραφές |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V/1.5A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | - Ναι, ναι. |
Με σταθερή πλατφόρμα Android, αυτό το 13,3 ιντσών tablet παρέχει υψηλής ανάλυσης 1920x1080 ποιότητα οθόνης και ευαίσθητη αλληλεπίδραση με οθόνη αφής.Ο σχεδιασμός του βιομηχανικού επιπέδου εξασφαλίζει μακροχρόνια αξιοπιστίαΗ ενσωματωμένη υποστήριξη POE απλοποιεί την καλωδίωση και μειώνει το κόστος εγκατάστασης,καθιστώντας την ανάπτυξη ταχύτερη και αποτελεσματικότερη για τους ενοποιητές συστημάτων και τους διαχειριστές ακινήτων.
Η ενσωματωμένη λειτουργία NFC επιτρέπει τον ασφαλή έλεγχο πρόσβασης, την ασύνδετη πληρωμή και τη διαχείριση των μελών απευθείας από το tablet.Αυτό παρέχει μια βολική και σύγχρονη διεπαφή τόσο για το προσωπικό όσο και για τους πελάτεςΜε τον συνδυασμό της NFC με μια αξιόπιστη διεπαφή με οθόνη αφής, οι επιχειρήσεις μπορούν να βελτιώσουν την ταχύτητα της υπηρεσίας, να μειώσουν τα λάθη και να βελτιώσουν τη συνολική λειτουργική αποτελεσματικότητα.
Αυτό το all-in-one Android tablet είναι ευπροσάρμοστο και υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα περιπτώσεων χρήσης:
Η ευελιξία του επιτρέπει στους ενοποιητές και τους διανομείς να το αναπτύξουν σε διαφορετικά έργα χωρίς να χρειάζονται πολλαπλές εξειδικευμένες συσκευές.
Με την υποστήριξη POE, οι ενσωματωτές μπορούν να απλοποιήσουν την εγκατάσταση τροφοδοτώντας τη συσκευή μέσω ενός ενιαίου καλωδίου δικτύου.μείωση των απαιτήσεων συντήρησης και του συνολικού κόστους ιδιοκτησίαςΤο λειτουργικό σύστημα Android παρέχει συμβατότητα με τυπικές επιχειρηματικές εφαρμογές, προσαρμοσμένες εφαρμογές και λογισμικό τρίτων, επιτρέποντας κλιμακώσιμες, προσαρμοσμένες αναπτύξεις.
Καταλαβαίνουμε ότι τα εμπορικά έργα συχνά απαιτούν προσαρμοσμένες λύσεις.και προσαρμογές διεπαφήςΟι διανομείς και οι ολοκληρωτές μπορούν να προσφέρουν εξατομικευμένες λύσεις στους τελικούς πελάτες, μειώνοντας παράλληλα την πολυπλοκότητα της ολοκλήρωσης και τον χρόνο προετοιμασίας του έργου.
Η επιλογή του 13,3 ιντσών Android all-in-one tablet με POE και λειτουργία NFC είναι κάτι παραπάνω από την αγορά υλικού, είναι η εξασφάλιση μιας επαγγελματικής λύσης για τις σύγχρονες επιχειρηματικές λειτουργίες.Η συσκευή είναι ιδανική για επιχειρήσεις, ενσωματωτές και διανομείς που αναζητούν αξιόπιστη, ευέλικτη και υψηλής αξίας τεχνολογία που βελτιώνει τη λειτουργική αποτελεσματικότητα και την εμπειρία των πελατών.