|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία OEM Λογογραφία κάμερα αγορά nfc 10 ιντσών Android διαφήμιση οθόνης |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ,Δ/Π,Τ/Τ,Western union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Στο σημερινό ανταγωνιστικό περιβάλλον, οι επιχειρήσεις απαιτούν αξιόπιστες, επεκτάσιμες και αποτελεσματικές λύσεις για την επικοινωνία, την προβολή πληροφοριών και την αλληλεπίδραση με τους πελάτες. Το Tablet Android 24 ιντσών POE παρέχει μια ολοκληρωμένη, all-in-one λύση για διάφορα εμπορικά περιβάλλοντα. Με τα προηγμένα χαρακτηριστικά του, την κομψή σχεδίαση και την ευκολία ενσωμάτωσης, αυτό το tablet είναι ιδανικό για επιχειρήσεις που επιθυμούν να εκσυγχρονίσουν τις λειτουργίες τους, να βελτιώσουν την αλληλεπίδραση με τους πελάτες και να αυξήσουν την παραγωγικότητα.
Είτε δραστηριοποιείστε στο λιανικό εμπόριο, τη φιλοξενία, εταιρικά περιβάλλοντα ή άλλους B2B τομείς, το tablet μας με δυνατότητα επιτοίχιας τοποθέτησης προσφέρει εξαιρετική απόδοση με την ευελιξία και την ισχύ που απαιτούνται για τις σύγχρονες επιχειρηματικές ανάγκες.
Η τροφοδοσία μέσω Ethernet (POE) σας επιτρέπει να συνδέσετε το Tablet Android 24 ιντσών μέσω ενός μόνο καλωδίου τόσο για την τροφοδοσία όσο και για τη μετάδοση δεδομένων. Αυτή η απλοποιημένη συνδεσιμότητα μειώνει την ανάγκη για πολλαπλά καλώδια, ελαχιστοποιώντας τον χρόνο εγκατάστασης και την ακαταστασία, κάτι που είναι ιδιαίτερα πολύτιμο σε επιχειρηματικά περιβάλλοντα όπου η αισθητική και η αποτελεσματικότητα έχουν σημασία.
Η τεχνολογία POE είναι ιδανική για επιχειρήσεις που χρειάζεται να τοποθετήσουν tablets σε τοίχους ή σε άλλα σημεία με περιορισμένες πρίζες. Είτε εγκαθιστάτε οθόνες ψηφιακής σήμανσης, τις συστήματα διαχείρισης αιθουσών συσκέψεων, ή λύσεις διαδραστικής διαφήμισης, η απλότητα του POE επιτρέπει πιο καθαρές εγκαταστάσεις με λιγότερη ταλαιπωρία.
Διαθέτοντας μια οθόνη αφής υψηλής ευκρίνειας 24 ιντσών, αυτό το tablet προσφέρει μια καθηλωτική, διαδραστική οθόνη που αναβαθμίζει κάθε ψηφιακή εμπειρία. Είτε χρησιμοποιείται για ψηφιακή σήμανση, τις πελατοκεντρικά κιόσκια, ή διαφημιστικές οθόνες, η μεγάλη οθόνη διασφαλίζει ότι το περιεχόμενο είναι ελκυστικό, σαφές και εύκολο στην πλοήγηση.
Με τη ανάλυση HD, οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν ζωντανά γραφικά, ευκρινείς εικόνες και ευανάγνωστο κείμενο, καθιστώντας το ιδανική λύση για την προβολή προϊόντων, προσφορών ή σημαντικών πληροφοριών σε περιβάλλοντα με μεγάλη κίνηση.
Η λειτουργία οθόνης αφής είναι διαισθητική, παρέχοντας ομαλή αλληλεπίδραση για τους χρήστες και επιτρέποντας στις επιχειρήσεις να αναπτύξουν προσαρμοσμένες εφαρμογές προσαρμοσμένες στις συγκεκριμένες ανάγκες τους.
Η λειτουργία θύρες HDMI και USB προσφέρουν εξαιρετική συνδεσιμότητα, επιτρέποντας στις επιχειρήσεις να ενσωματώσουν το tablet με εξωτερικές συσκευές όπως υπολογιστές, συσκευές αναπαραγωγής πολυμέσων ή συστήματα αποθήκευσης. Είτε εκτελείτε παρουσιάσεις, προβολές πολυμέσων, είτε διαχειρίζεστε περιεχόμενο από έναν κεντρικό διακομιστή, η συνδεσιμότητα του tablet διασφαλίζει ότι εντάσσεται απρόσκοπτα στο υπάρχον τεχνολογικό σας οικοσύστημα.
Με την υποστήριξη HDMI, αυτό το tablet μπορεί να λειτουργήσει ως κεντρικός κόμβος για λύσεις ψηφιακής σήμανσης, επιτρέποντάς σας να συνδέετε πολλαπλές συσκευές, να κάνετε streaming περιεχομένου ή να μοιράζεστε δεδομένα αβίαστα. Οι θύρες USB διευκολύνουν τη σύνδεση περιφερειακών, όπως πληκτρολόγιο, ποντίκι ή εξωτερική αποθήκευση, ενισχύοντας την ευελιξία και τη χρηστικότητα του tablet σε ένα ευρύ φάσμα επιχειρηματικών εφαρμογών.
| Σύστημα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Quad core cortex A17, 1.6G, RK3288 (άλλα CPU προαιρετικά) |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 5.1/6.0/8.1 (προαιρετικό) |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής χωρητικότητας 10 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφές |
| Πάνελ | 24" LCD full HD οθόνη, οπίσθιος φωτισμός LED |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Ενεργή περιοχή | 527.04(H) x 296.46mm(V) |
| Γωνίες θέασης | 89/89(H), 89/89(V) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m² |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| 3G dongle | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφές |
| Υποδοχή κάρτας | SD, Υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Mini USB OTG |
| USB Hostx2 | USB Host 2.0 |
| Υποδοχή τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| RJ45 | Ethernet |
| HDMI | Έξοδος HDMI |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ., υποστήριξη έως 4K |
| Μορφή ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Κατανάλωση ενέργειας | 35W |
| Επιτοίχια τοποθέτηση | VESA, 100x100mm |
| Ηχείο | 2*3W |
| Κάμερα | Δεν υπάρχει |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Προσαρμογέας | Προσαρμογέας, 12V, 4A |
Αυτό το tablet Android 24 ιντσών έχει σχεδιαστεί για επιτοίχια τοποθέτηση, καθιστώντας το ιδανικό για επιχειρήσεις με περιορισμένο χώρο στον πάγκο ή στο γραφείο. Η κομψή, μοντέρνα σχεδίαση ενσωματώνεται απρόσκοπτα σε οποιοδήποτε περιβάλλον, από λόμπι γραφείων έως καταστήματα λιανικής, αίθουσες συνεδριάσεων ή εκπαιδευτικά ιδρύματα.
Η λειτουργία επιτοίχιας βάσης επιτρέπει στις επιχειρήσεις να βελτιστοποιήσουν τον χώρο, διασφαλίζοντας παράλληλα ότι το tablet παραμένει σταθερά στερεωμένο για συνεχή λειτουργία 24/7, μειώνοντας τον κίνδυνο ζημιάς από τυχαία χτυπήματα ή μετακινήσεις. Είτε χρησιμοποιείται ως ψηφιακός κατάλογος, τις οθόνη μενού, ή εργαλείο προγραμματισμού αιθουσών συσκέψεων, η σταθερή, εκτός δρόμου θέση του tablet διασφαλίζει ορατότητα και προσβασιμότητα.
Σχεδιασμένο για να αντέχει στις απαιτήσεις των εμπορικών περιβαλλόντων, αυτό το Tablet Android POE 24 ιντσών είναι κατασκευασμένο για να λειτουργεί συνεχώς χωρίς υποβάθμιση της απόδοσης. Η στιβαρή κατασκευή του, σε συνδυασμό με βιομηχανικά εξαρτήματα, διασφαλίζει την αξιοπιστία, ακόμη και σε περιβάλλοντα υψηλής ζήτησης όπως καταστήματα λιανικής, εταιρικά γραφεία ή δημόσιοι χώροι.
Για επιχειρήσεις που απαιτούν λειτουργία 24/7, αυτό το tablet εγγυάται συνέπεια, τις ανθεκτικότητα, και τη ελάχιστη συντήρηση, παρέχοντας μακροπρόθεσμη αξία χωρίς την ανάγκη συνεχών αντικαταστάσεων.
Αυτό το tablet είναι κάτι περισσότερο από μια απλή οθόνη. Είναι μια λύση για την απλοποίηση των επιχειρηματικών λειτουργιών και τη βελτίωση της αλληλεπίδρασης με τους πελάτες. Μερικές από τις κορυφαίες περιπτώσεις χρήσης περιλαμβάνουν:
Με τη λειτουργία POE, τις θύρες HDMI & USB, και τη σχεδίαση επιτοίχιας τοποθέτησης, αυτό το tablet είναι προσαρμόσιμο για να καλύψει τις συγκεκριμένες ανάγκες της επιχείρησής σας, προσφέροντας μια επαγγελματική, φιλική προς τον χρήστη εμπειρία.