|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WL852T-RK3128 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):320*241*129mmNet 1.45KG αφής Android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Αυτό το tablet Android 8 ιντσών είναι σχεδιασμένο για εμπορικά περιβάλλοντα όπου η αποδοτικότητα χώρου, η αξιοπιστία και η συμβατότητα συστήματος είναι πρωταρχικής σημασίας. Σχεδιασμένο ως σταθερός επαγγελματικός τερματικός σταθμός, ενσωματώνεται απρόσκοπτα στις υπάρχουσες ροές εργασίας, προσφέροντας παράλληλα ευελιξία για μελλοντικές αναβαθμίσεις συστήματος.
| Κατηγορία | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Σύστημα | |
| Επεξεργαστής | RK3128 Quad core Cortex A7 |
| RAM | 1GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 6.0 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική Οθόνη Αφής 10 Σημείων |
| Οθόνη | |
| Πάνελ | 8" Πάνελ LCD IPS |
| Ανάλυση | 1280×800 |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά Μαύρο |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m² |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45, 10M/100M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφές | |
| Υποδοχή Κάρτας | TF, Υποστηρίζει έως 32GB |
| USB | USB Slave |
| USB Host | USB Host ×2 |
| HDMI | Έξοδος HDMI |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος Τροφοδοσίας DC |
| Ακουστικά | 3.5mm Ακουστικά + Μικρόφωνο |
| USB για Σειριακή | Μορφή RS232 |
| RJ45 | Μόνο Διεπαφή Ethernet |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, κ.λπ. (έως 1080p) |
| Μορφή Ήχου | MP3, WMA, AAC, κ.λπ. |
| Μορφή Φωτογραφίας | JPEG |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | |
| Εσωτερική Μπαταρία | 1500mAh 3.7V (Προαιρετικό) |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Ηχείο | 2×2W |
| Γλώσσα | Πολλαπλές Γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0–40°C |
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Αξεσουάρ | |
| Τροφοδοτικό | 12V/1.5A |
| Εγχειρίδιο Χρήστη | Ναι |
Αυτό το tablet είναι ιδανικό για διάφορα εμπορικά περιβάλλοντα, όπως:
Αυτό το ειδικά κατασκευασμένο εμπορικό tablet Android είναι σχεδιασμένο για να υποστηρίζει κλιμακούμενη ανάπτυξη και μακροπρόθεσμη λειτουργική σταθερότητα. Βοηθά τις επιχειρήσεις και τους παρόχους λύσεων να μειώσουν τον κίνδυνο ανάπτυξης, να βελτιώσουν την εμπειρία χρήστη και να επιτύχουν καλύτερη απόδοση επένδυσης σε εμπορικά έργα.