|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP1506 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $169.00 - $189.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό κουτί για 15.6 ιντσών Android tablet pc 6.0 wifi |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Απολαύστε απρόσκοπτες επιχειρηματικές λειτουργίες με το 15,6 ιντσών IPS Octa-Core Android tablet σχεδιασμένο για απαιτητικά επιχειρηματικά περιβάλλοντα.και αξιόπιστη σύνδεση, αυτό το tablet δίνει τη δυνατότητα σε εταιρικές ομάδες, χώρους λιανικής πώλησης και εμπορικά έργα να επιτύχουν περισσότερα με διαισθητικές αλληλεπιδράσεις αφής και ισχυρή υποστήριξη λογισμικού.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3368, οκταπυρήνας φλοιός A53, 1.5G |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| Εσωτερική μνήμη | 8GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 6.0 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 15Πίνακας IPS LED.6" |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 344.16 ((H) x 193.59mm ((V) |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο, IPS |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Αναλογία αντίθεσης | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cdm2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11b/g/n/ac, 2.4G+5G |
| 3G ντόνγκλε | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Μπλε δόντι | Γαλάζιο δόντι 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Σλοτ για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Μίνι USB OTG |
| Διοικητής USB x 3 | Διοικητής USB 3.0 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| HD | Έκδοση HD |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Σειριακή θύρα | USB για σειριακή θύρα |
| Παιχνίδια στα μέσα ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
| Φόρμα βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | jpeg |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Κράτη για τοποθέτηση στον τοίχο | 100 mm*100 mm τοίχος |
| Ομιλητής | 2*2W |
| Κάμερα | 2.0M/P, μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | - Ναι, ναι. |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Εργασιακή θερμοκρασία | 0-40 βαθμοί |
| Συσκευές | Προσαρμοστής, εγχειρίδιο χρήσης |
Ηγετικές αλυσίδες λιανικής πώλησης, εταιρικά γραφεία και εκπαιδευτικά ιδρύματα έχουν ενσωματώσει αυτό το 15.6 ιντσών tablet στις καθημερινές τους δραστηριότητες για να βελτιώσουν τη συμμετοχή, να εξορθολογίσουν τις διαδικασίες check-in,και βελτίωση της ψηφιακής διαδραστικότηταςΗ αξιόπιστη απόδοση του tablet υποστηρίζει μακρές ώρες λειτουργίας χωρίς διακοπή, προσφέροντας πραγματική αξία τόσο στο προσωπικό όσο και στους πελάτες.
Η Hopestar προσφέρει ολοκληρωμένη τεχνική καθοδήγηση και υποστήριξη ανάπτυξης για πελάτες επιχειρήσεων.και ενσωμάτωση δικτύου είναι διαθέσιμα για να ανταποκρίνονται στις λειτουργικές σας ανάγκεςΗ ομάδα μας εξασφαλίζει ομαλή εγκατάσταση και μακροπρόθεσμη συντήρηση για να μεγιστοποιήσει το ROI για μεγάλα έργα.
Η εταιρεία Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd. είναι μια κορυφαία εταιρεία οθονών LCD και LED στο Shenzhen της Κίνας.Τμήμα μάρκετινγκ και εξυπηρέτησης μετά την πώλησηΕιδικευόμαστε σε οθόνες LCD, οθόνες αφής, οθόνες CCTV, οθόνες ανοιχτού πλαισίου, όλα σε έναν υπολογιστή από το 2002.
Είμαστε μέλος της Υπηρεσίας Εγγυήσεων Εμπορίου.
Χρειάζομαι περισσότερες λεπτομέρειες για την Υπηρεσία Εγγύησης Εμπορίου της Κάντε κλικΗ εταιρεία ανακοίνωσε επίσης ότι θα αναλάβει την εκτέλεση των υποχρεώσεων που υπέβαλε.ή να μας ρωτήσετε απευθείας.
Αυτό το 15,6 ιντσών Octa-Core tablet είναι βελτιστοποιημένο για διαδραστικά κιόσκι, συστήματα λιανικής πώλησης, ψηφιακή σήμανση, εταιρική συνεργασία και εκπαιδευτικά περιβάλλοντα.Η απόδοσή του και η ευρεία οθόνη IPS εξασφαλίζουν ομαλή λειτουργία για τις ροές εργασίας που απευθύνονται στον πελάτη και στην επιχείρηση.
Ναι, η συσκευή υποστηρίζει πολλαπλές επιλογές συνδεσιμότητας και περιφερειακές ενσωματώσεις, επιτρέποντας την απρόσκοπτη ανάπτυξη με υπάρχουσες λύσεις επιχειρήσεων με βάση το Android.Η τεχνική ομάδα μας μπορεί να παρέχει καθοδήγηση για την ολοκλήρωση του συστήματος και τη δημιουργία δικτύου.
Προσφέρουμε προεγκατεστημένο λογισμικό, διαμορφώσεις μάρκας UI, εγκατάσταση διαχείρισης δικτύου και συσκευών και προαιρετικές προσαρμογές υλικού.Αυτές οι επιλογές σας βοηθούν να ευθυγραμμίσετε το tablet με τις λειτουργικές σας απαιτήσεις και να διατηρήσετε τη συνέπεια του εμπορικού σήματος.
Το tablet είναι κατασκευασμένο για εκτεταμένη λειτουργία σε περιβάλλοντα υψηλής κυκλοφορίας και επαγγελματικά περιβάλλοντα.και δοκιμασμένη θερμική διαχείριση εξασφαλίζουν σταθερότητα και συνεπή ανταπόκριση υπό βαριά φορτία εργασίας.
Η Hopestar παρέχει πλήρη τεχνική καθοδήγηση, συμπεριλαμβανομένης της βοήθειας εγκατάστασης, συμβουλών για την ολοκλήρωση του συστήματος και συστάσεων συντήρησης.Η ομάδα μας συνεργάζεται στενά με τους συνεργάτες για να εξασφαλίσει την ομαλή εγκατάσταση, ελαχιστοποιεί τον χρόνο στάσης λειτουργίας και επεκτείνει τον κύκλο ζωής της συσκευής.
Ναι, ο επεξεργαστής Octa-Core και το λειτουργικό σύστημα Android επιτρέπουν την πολλαπλή εργασία με εφαρμογές κρίσιμης σημασίας για την επιχείρηση, διαδραστικό περιεχόμενο και υπηρεσίες παρασκήνιο χωρίς να διακυβεύεται η απόδοση.
Συνδυάζοντας μια μεγάλη οθόνη IPS, ευαίσθητη επαφή με το άγγιγμα και αξιόπιστη απόδοση, αυτό το tablet εξορθολογίζει τα check-ins, βελτιώνει την εμπλοκή των πελατών και επιτρέπει πρόσβαση σε δεδομένα σε πραγματικό χρόνο,βοηθώντας τις επιχειρήσεις να αυξήσουν την παραγωγικότητα και την επιχειρησιακή αποτελεσματικότητα.
Απολύτως, έχει σχεδιαστεί για ανάπτυξη B2B και μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί σε μεγαλύτερα έργα, συσκευασμένες λύσεις ή να μεταπωληθεί με υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας.Η ευελιξία του υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα εμπορικών εφαρμογών και κάθετων αγορών.
Η Hopestar παρέχει συνεχείς ενημερώσεις λογισμικού, τεχνική τεκμηρίωση και συμβουλευτικές υπηρεσίες.και την αντιμετώπιση δυνητικών προβλημάτων για εγκαταστάσεις μεγάλης κλίμακας.