RK3288 Συγκινητική οθόνη αφής, 18,5 ιντσών 1,80GHz LCD Android Tablet
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 18.5» |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Το τετραπλό πυρήνα του φλοιού A17,1.8G,RK3288 |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Μέγεθος πάνελ: | 10,1 ίντσα |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1280*800 |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1,5GHz |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | USB τύπου C |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | ROCKCHIP RK3288, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB+16GB |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1,5G |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα 2MP |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3288 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Octa-Core, A53,1,5g |