|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HP1303 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $175.00 - $189.00 / Unit |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία 13 ιντσών Android 6.0 tablet |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Εταιρική προμήθεια RJ45 IPS 10-point touch 13 ιντσών tablet Android 6.0 σχεδιασμένο για εμπορικές και βιομηχανικές εφαρμογές.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3368, Οκταπυρηνικός Cortex A53, 1,5GHz |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| Εσωτερική μνήμη | 8GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 6.0 |
| Εικόνα αφής | 10 σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 13.3" LCD IPS πίνακα |
| Απόφαση | 1920×1080 |
| Ενεργός χώρος | 293.76 ((H) × 165.24mm ((V) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | Κάρτα TF |
| USB | 2× Διοικητής USB |
| Μικρο USB | Μικρο USB OTG |
| HDMI | Έξοδος HDMI |
| RJ45 | Πύλη Ethernet RJ45 |
| Σειριακή θύρα | USB για σειριακή θύρα |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Ενέργεια συνεχούς ροής |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά jack |
| Δυνατότητα αναπαραγωγής | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστηρίζει έως 4K × 2K (H.264) |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Η μπαταρία. | 4500mAh/7,4V, χρόνος λειτουργίας ~ 2 ώρες |
| NFC | ISO/IEC 14443 Κάρτες τύπου Α, τύπου Β |
| Ομιλητής | 2 × 1W |
| Κάμερα | 5.0MP μπροστινή κάμερα με AF |
| ΜΙΚ | Ενσωματωμένο MIC |
| Κατανάλωση ενέργειας | 15W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°40°C |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Συσκευές | Προσαρμοστής (12V/2A), εγχειρίδιο χρήσης |
Εξυπηρετείται από έναν οκτάπυρη επεξεργαστή 1.5GHz και τρέχει στο Android 6.0, αυτός ο υπολογιστής με οθόνη αφής παρέχει ομαλή πολυπλοκότητα και σταθερή απόδοση για διάφορες επιχειρηματικές εφαρμογές.εξασφαλίζει ταχεία ανταπόκριση και αξιόπιστο χρόνο λειτουργίαςΤο ανοιχτό οικοσύστημα Android παρέχει ευελιξία για την ανάπτυξη προσαρμοσμένων εφαρμογών, επιτρέποντας στους ενοποιητές συστημάτων να προσαρμόσουν τη συσκευή στις μοναδικές επιχειρηματικές ανάγκες.
Η οθόνη υψηλής ευκρίνειας 13,3 ιντσών προσφέρει ζωντανά εικόνα, ακριβή χρώματα και ευρείες γωνίες θέασης, καθιστώντας την ιδανική τόσο για καταναλωτές όσο και για βιομηχανικά σενάρια ελέγχου.Το χωρητικό πίνακα multi-touch διασφαλίζει την εύχρηστη και διαισθητική λειτουργίαΗ ανθεκτική οθόνη και η ανθεκτική κατασκευή της είναι σχεδιασμένες για εμπορική χρήση 24/7, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια σταθερότητα ακόμη και υπό εντατικά φορτία εργασίας.
Η συσκευή διαθέτει RJ45 Ethernet, Wi-Fi, USB και προαιρετικές θύρες για την υποστήριξη διαφορετικών απαιτήσεων σύνδεσης.που είναι κρίσιμο για την ασφαλή και αξιόπιστη επικοινωνία σε επιχειρηματικά περιβάλλονταΕίτε χρησιμοποιείται ως πίνακας ελέγχου που τοποθετείται στον τοίχο, είτε ως τερματικό επιφάνειας εργασίας, είτε ως ενσωματωμένη οθόνη, αυτός ο PC ενσωματώνεται εύκολα σε υπάρχοντα συστήματα και δίκτυα.
Ο μικροσκοπικός αλλά πλούσιος σε λειτουργίες, αυτός ο τερματικός υπολογιστής με οθόνη αφής Android είναι ιδανικός για σύγχρονες εφαρμογές λιανικής πώλησης, φιλοξενίας, εκπαίδευσης και βιομηχανίας.Μπορεί να χρησιμεύσει ως ψηφιακός κατάλογος σε εκθεσιακά δωμάτιαΤο μοντέρνο, μινιμαλιστικό σχεδιασμό του ταιριάζει άψογα σε κάθε περιβάλλον.προβάλλει μια επαγγελματική και κομψή εικόνα για το εμπορικό σας σήμα.
Για τους παρόχους λύσεων και τους διανομείς, το Android All-in-One Touch Screen PC 13,3 ιντσών προσφέρει ευέλικτες επιλογές προσαρμογής.Η Hopestar υποστηρίζει τη συνεργασία OEM και ODM για να βοηθήσει τους εταίρους να δημιουργήσουν διαφοροποιημένα προϊόντα για τις αγορές-στόχους τουςΗ ομάδα μηχανικών μας συνεργάζεται στενά μαζί σας για να διασφαλίσει ότι κάθε συσκευή ταιριάζει στις απαιτήσεις του έργου σας.
Ο υπολογιστής με την οθόνη αφής "όλα σε ένα" συμβάλλει στη μείωση των λειτουργικών δαπανών συνδυάζοντας πολλές λειτουργίες ∆είκτης, επεξεργασία και συνδεσιμότητα σε ένα συμπαγές σύστημα.αναβαθμισμένη πλατφόρμα Android, και η ευπροσάρμοστη συμβατότητα το καθιστούν μια επιλογή έτοιμη για το μέλλον για τις επιχειρήσεις που αναζητούν αποτελεσματικότητα και ψηφιακό μετασχηματισμό.
Η Hopestar είναι αφιερωμένη στην παροχή αξιόπιστων λύσεων υλικού Android για επαγγελματικές εφαρμογές.Κατανοούμε τις προκλήσεις της ανάπτυξηςΗ δέσμευσή μας ξεπερνά την παροχή υλικού· παρέχουμε ευαίσθητη τεχνική υποστήριξη και εξατομικευμένη υπηρεσία για να διασφαλίσουμε ότι κάθε έργο λειτουργεί ομαλά.