|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | SR133T-3288 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $114.00 - $157.00 / Unit |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία Android όλα σε ένα υπολογιστή 13,3" |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Βιομηχανικός υπολογιστής 13,3 ιντσών με οθόνη αφής στο ένα με ενσωματωμένο σύστημα ηχείας, σχεδιασμένος για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές και εμπορικά περιβάλλοντα.
| Εμφάνιση | |
|---|---|
| Εικόνα | 13οθόνη LED 0,3 ιντσών |
| Απόφαση | 1280×800 |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Κλίμακα οθόνης/περιοχή εμφάνισης | 16:10 / 285×177mm |
| Διαμόρφωση | |
| CPU | Rockchip RK3288 τετραπυρηνικός επεξεργαστής, με ρολόι 2.0GHz |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| ΡΟΜ | 8GB |
| Σύστημα. | Android 5.1 |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | Διασύνδεση δικτύου RJ45 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Υποστήριξη εξωτερικού 3G / 4G USB dongle |
| Λιμάνια & Συνδεσιμότητα | |
| Κάρτα SD | 1 × κάρτες SD (μέγιστη υποστήριξη 32GB) |
| Μίνι USB | 1×USB OTG (για το debugging και τον προγραμματισμό του συστήματος) |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0 διεπαφή (υποστηρίζει U δίσκο, ποντίκι, πληκτρολόγιο, εκτυπωτή) |
| RJ45 | 1×RJ45 διεπαφή δικτύου |
| Ακουστικό | 1×3,5 mm πρίζα ακουστικών |
| Δύναμη | 1 × 4,0 mm πρίζα συνεχούς ρεύματος |
| Πολυμέσα | |
| Βίντεο | Υποστηρίζει MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, RV (μέγιστη υποστήριξη 1080P) |
| Ακουστικό | Υποστήριξη μορφών MP3, WMA, AAC |
| Εικόνα | JPEG, JPG |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | |
| Ασύρματο ποντίκι/κλειδί | Υποστηριζόμενη |
| Ομιλητής | Ηλεκτρονικοί ηχεία 2 × 2W |
| Κάμερα | Τυπική κάμερα με 200W pixel (επιλογική κάμερα με 500W pixel) |
| Γλώσσα OSD | Κινέζικα, Αγγλικά, Γερμανικά, Κορεατικά, Ρωσικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Αραβικά |
| Υποστήριξη λογισμικού | Δωρεάν εφαρμογές εγκατάστασης (χάρτες, παιχνίδια, ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, προσαρμοσμένες εφαρμογές) |
Αυτός ο βιομηχανικός υπολογιστής με οθόνη αφής 13,3" HD είναι σχεδιασμένος για απαιτητικά εργασιακά περιβάλλοντα, παρέχοντας αξιόπιστη υπολογιστική ισχύ με οθόνη full HD 1920x1080 και ισχυρό επεξεργαστή 2.0GHz.Μηχανοκίνητα οχήματα, λιανικής πώλησης, εφοδιαστικής, υγειονομικής περίθαλψης και φιλοξενίας.
Συνδυάζοντας οθόνη, υπολογιστική μονάδα και επαφή με το άγγιγμα σε ένα ενιαίο συμπαγές σύστημα, αυτό το all-in-one PC εξοικονομεί πολύτιμο χώρο εργασίας σε αίθουσες ελέγχου, ταμεία, παραγωγικούς ορόφους,και την υποδοχή χωρίς να θυσιάσει την απόδοση.
Η ανταποκρινόμενη οθόνη πολλαπλής αφής επιτρέπει ταχύτερες ροές εργασίας για την επεξεργασία παραγγελιών, την παρακολούθηση των πινάκων ελέγχου, την πρόσβαση σε δεδομένα και τις πληρωμές πελατών.Μειώνει την εξάρτηση από εξωτερικές συσκευές και βελτιώνει την αποτελεσματικότητα της κατάρτισης του προσωπικού.
Η ανάλυση Full HD 1920x1080 εξασφαλίζει καθαρή, επαγγελματική εικόνα για παρακολούθηση δεδομένων, έλεγχο διαδικασιών και εφαρμογές που απευθύνονται στον πελάτη, παρέχοντας ακρίβεια στις αναφορές και τις επικοινωνίες.
Χτισμένο για συνεχή χρήση με σταθερότητα και διαχείριση θερμότητας για αποθήκες, εστιατόρια, σημεία πώλησης και βιομηχανικές εφαρμογές.
Η επένδυση σε αυτόν τον βιομηχανικό υπολογιστή "όλα σε ένα" μειώνει τον χρόνο στάσης λειτουργίας, ελαχιστοποιεί τις απαιτήσεις συντήρησης και εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση για χρόνια λειτουργίας.Η ανθεκτικότητά του μεταφράζεται σε υψηλότερη απόδοση επένδυσης για τις επιχειρήσεις και το καθιστά μια αξιόπιστη λύση για τους ενοποιητές συστημάτων και τους διανομείς.
Παρέχουμε επαγγελματικές λύσεις προσαρμοσμένες για τους πελάτες B2B, με ισχυρή υποστήριξη για τις ανάγκες OEM και προσαρμογής.Η ομάδα μας κατανοεί τις επιχειρησιακές προκλήσεις και παρέχει αξιόπιστα προϊόντα που έχουν σχεδιαστεί για να υποστηρίξουν τη συνέχιση της επιχείρησηςΓια τους διανομείς και τους συνδυαστές, το προϊόν αυτό επιτρέπει την εξυπηρέτηση των διαφορετικών απαιτήσεων των πελατών.