15.6" 10 σημεία LCD οθόνη αφής 60Hz 1920X1080
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ψήφισμα: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ψήφισμα: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Κάμερα: | 2.0M/P μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3288 |
| Ραμ: | 2/4 ΜΒ |
| Μνήμη: | 16/32 GB |
| Εικόνα αφής: | χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Βάρος: | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Κάμερα: | 5MP μπροστινή κάμερα |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Λέξη-κλειδί: | Διαφημιστική οθόνη Android tablet |
| Ομιλητής: | 2*5W |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Δάχος: | 11 χιλιοστά |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εσωτερικό, τοίχο |
| Μέγεθος οθόνης: | 15,6 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1920 Χ 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 19,5 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό |
| Απόφαση: | 1280x1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 42 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, θύρα οθόνης |
| Τύπος: | Χωρητική αφή |
| Λάμψη: | 350cd/m2 (1000cd/m2, προαιρετικό) |
| Τύπος οθόνης αφής: | Ηχητική οθόνη 10 σημεία αφής |
|---|---|
| Μέγεθος: | 32 ίντσες |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3566 Quad Core Rockchip |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ιντσών FHD IPS πάνελ |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |