10 ιντσών RK3399 A7 LCD Εικονική οθόνη Android Tablet Δύο πυρήνες
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3399, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2 GB, 16 GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3399, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2 GB, 16 GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Ανάλυση: | 1366x768 |
| ΕΣ: | Windows 7/ Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3399 |
| Τύπος επεξεργαστή: | 6 πυρήνας |
| Αριθμός μοντέλου: | Ι1S |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | RS623 |
| κατάσταση προϊόντων: | Νέο |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 12» |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας τετραγώνων |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 1.6GHz |
| Αριθμός μοντέλου: | F1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| name: | L shape desktop android tablet pc |
|---|---|
| os: | android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| screen: | Capacitive touch screen |
| application: | bank hotel Restaurant ordering |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1,5G |