|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HP1001 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $129.00 - $138.00 / Unit |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τραπέζι τυποποιημένης συσκευασίας 10 ιντσών capacitive touch rockchip RK3399 διαφημιστικό δίσκο tabl |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Στο σημερινό ανταγωνιστικό τοπίο, οι επιχειρήσεις B2B απαιτούν ψηφιακές διεπαφές που δεν είναι μόνο ισχυρές, αλλά και σκόπιμα σχεδιασμένες για απρόσκοπτη ανάπτυξη σε εμπορικούς χώρους.Αυτό το 10 ιντσών Android tablet, που τροφοδοτείται από τον ισχυρό επεξεργαστή Rockchip RK3399 και το λειτουργικό σύστημα Android 7.0, προσφέρει ένα αξιόπιστο, φιλικό προς το χρήστη,και προσαρμόσιμη λύση για εφαρμογές επιχειρηματικού επιπέδου, από το λιανικό εμπόριο και την φιλοξενία έως τα έξυπνα κτίρια και τον βιομηχανικό έλεγχο.
Αυτό το tablet με οθόνη αφής έχει σχεδιαστεί με γνώμονα την ενσωματωμένη αγορά.Το σχεδιασμό χωρητικού αφής χωρίς περβάζι το καθιστά ιδανική διεπαφή για κιόσκι, σταθμοί εγγραφής, ψηφιακή σήμανση, οθόνες αίθουσας συνεδριάσεων και πάνελ ελέγχου.
Είτε τοποθετείται σε έξυπνο γραφείο, σε δημόσιο τερματικό πληροφοριών, είτε σε χώρο φιλοξενίας, η συσκευή ενσωματώνεται φυσικά στο περιβάλλον ενώ παράλληλα προσφέρει αξιόπιστη, ευαίσθητη απόδοση.
Στο επίκεντρο της συσκευής βρίσκεται το chipset Rockchip RK3399, το οποίο διαθέτει αρχιτεκτονική CPU 6 πυρήνων (Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53).και συνεπής λειτουργία ακόμη και με γραφικά-πολύ έργαΓια τους ολοκληρωτές και τους προγραμματιστές, προσφέρει μια σταθερή πλατφόρμα για εφαρμογές λογισμικού με βάση το Android.
Οι εμπορικοί αγοραστές συχνά χρειάζονται λύσεις που λειτουργούν απευθείας από το κουτί, αλλά υποστηρίζουν επίσης συγκεκριμένες απαιτήσεις ανάπτυξης.
Η ανθεκτική κατασκευή του και η λειτουργική σταθερότητα του το καθιστούν κατάλληλο για χρήση 24 ώρες το 24ωρο σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Αυτό το 10,1 ιντσών Android tablet δεν είναι απλά μια συσκευή, είναι μια πλατφόρμα λύσεων σχεδιασμένη για την ανάπτυξη των επιχειρήσεων.Δίνει τη δυνατότητα στις επιχειρήσεις να οικοδομήσουν πιο έξυπνα, πιο διαδραστικά περιβάλλοντα.
Έτοιμοι να εξορθολογίσετε τις λειτουργίες σας ή να προσφέρετε εξατομικευμένες ψηφιακές λύσεις στους πελάτες σας; Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για προσφορά, εξατομικευμένες επιλογές ή πληροφορίες τιμολόγησης χύδην.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Δύο πυρήνες A72+τέσσερις πυρήνες A53, 2.0G, RK3399 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 7.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πίνακα | 10.1" LCD IPS πάνελ |
| Απόφαση | 1280*800 |
| Ενεργός χώρος | 309.312 ((H) x 173.988 ((V) |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αναλογία αντίθεσης | 700 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| WiFi | 802.11b/g/n/ac, 2.4G+5G |
| 3G ντόνγκλε | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σλοτ για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Μίνι USB OTG |
| Διοικητής USB | Διοικητής USB 3.0 x 3 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| HDMI | Έκδοση HD |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Φόρμα βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κράτη για τοποθέτηση στον τοίχο | 100 mm*100 mm τοίχος |
| Ομιλητής | 2*2W |
| Κάμερα | 2.0M/P, μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | - Ναι, ναι. |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°40°C |
| Συσκευές | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V/3A |
| Εγχειρίδιο χρήσης | - Ναι, ναι. |
| Άλλα | Προαιρετικό |