|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP-1002 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $125.00 |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Αυτός ο 10 ιντσών Android tablet PC παρέχει μια ιδανική λύση για εμπορικά περιβάλλοντα με τον τέλειο συνδυασμό απόδοσης, ευελιξίας και μακροχρόνιας αξιοπιστίας.Μηχανοκίνητα οχήματα, τα έξυπνα συστήματα κτιρίων και τα σημεία επαφής που απευθύνονται στον πελάτη.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3368, οκταπυρήνας, A53, 1,5GHz |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| Εσωτερική μνήμη | 8GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 6.0 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 10.1" Πίνακα IPS LED |
| Απόφαση | 1280×800 |
| Ενεργός χώρος | 216.96 ((H) × 135,6 mm ((V) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11b/g/n/ac, 2.4G+5G |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| USB | Μίνι USB OTG, USB Host 3.0 × 3 |
| Δύναμη | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| RJ45 | Πύλη Ethernet RJ45 |
| Ακουστικό | 3.5mm ακουστική θήκη |
| Σειριακή θύρα | USB για σειριακή θύρα |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
| Φόρμα βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV (έως 4K) |
| Φόρμα ήχου | MP3, WMA, AAC |
| Φωτογραφικές μορφές | JPEG |
| Άλλα χαρακτηριστικά | Προδιαγραφές |
| Εγκατάσταση τοίχου | Εγκατάσταση VESA 100 mm × 100 mm |
| Ομιλητής | 2 × 2W |
| Κάμερα | 2.0MP μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | - Ναι, ναι. |
| Γλώσσες | Πολυγλωσσική υποστήριξη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°40°C |
| Συσκευές | Προσαρμοστής (12V/3A), εγχειρίδιο χρήσης |
Προεγκατεστημένος με ένα ανοιχτό λειτουργικό σύστημα Android, αυτός ο υπολογιστής με οθόνη αφής είναι εξαιρετικά προσαρμόσιμος σε διαφορετικές πλατφόρμες λογισμικού.υποστήριξη της εξ αποστάσεως ενημέρωσης περιεχομένου και της ενσωμάτωσης συστημάτων με βάση το cloud.
Η τοιχοθετημένη εγκατάσταση μειώνει την ακαταστασία, διατηρώντας ταυτόχρονα τα ψηφιακά συστήματα ορατά και προσιτά.επαγγελματική εμφάνιση τέλεια για περιβάλλοντα που αντιμετωπίζουν πελάτες.
Ο τετραπλών πυρήνων επεξεργαστής σε συνδυασμό με 1GB RAM εξασφαλίζει επαρκή ισχύ για ελαφρύ έως μεσαίου επιπέδου επιχειρηματικές εφαρμογές.προσφέροντας συνεπή χρόνο λειτουργίας για εργασίες επιχειρηματικού επιπέδου.
Η Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd είναι ένας κορυφαίος κατασκευαστής οθονών LCD και LED στην Κίνα.οθόνες ανοιχτού πλαισίου, και all-in-one υπολογιστές από το 2002.
Προδιαγραφές κατασκευής:
Διαθεσιμότητα δειγμάτων και πολιτική:
Συμμόρφωση του προϊόντος:
Εγγύηση και Υποστήριξη:
Θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες για την Υπηρεσία Εγγύησης Εμπορίου της ;Πατήστε εδώή να μας ρωτήσετε απευθείας.
Αυτό το tablet είναι ιδανικό για εμπορικές και βιομηχανικές εφαρμογές, όπως περίπτερα αυτοεξυπηρέτησης, οθόνες κράτησης δωματίων, ψηφιακή σήμανση, εγγραφή επισκεπτών, τερματικά πληροφοριών λιανικής,και έξυπνες διεπαφές ελέγχου κτιρίων.
Το tablet λειτουργεί με ανοιχτό λειτουργικό σύστημα Android, επιτρέποντάς σας να εγκαταστήσετε τα δικά σας APK ή να συνεργαστείτε με τρίτους προγραμματιστές για την ανάπτυξη του λογισμικού της επιχείρησής σας.
Ναι, το tablet είναι σχεδιασμένο για τοποθέτηση στον τοίχο και περιλαμβάνει τρύπες στερεοποίησης VESA, που το καθιστούν εύκολο να ενσωματωθεί σε τοίχους, περίπτερα ή περιβλήματα.
Η συσκευή υποστηρίζει WiFi, RJ45 Ethernet και USB. Αυτό επιτρέπει ευέλικτη πρόσβαση στο διαδίκτυο και περιφερειακές συνδέσεις ανάλογα με τη ρύθμιση σας.
Το tablet διαθέτει 10 σημεία χωρητικής οθόνης, προσφέροντας ομαλή και ακριβή ανταπόκριση για την αλληλεπίδραση του πελάτη και του προσωπικού.
Υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM / ODM, συμπεριλαμβανομένης της εκτύπωσης προσαρμοσμένου λογότυπου, κινούμενων σχεδίων, προσαρμογή firmware, και ακόμη και τροποποιήσεις υλικού για μεγάλες παραγγελίες.
Συνήθως τρέχει με Android 6.0 ή παρόμοια σταθερή έκδοση βελτιστοποιημένη για ενσωματωμένη και χρήση κιόσκου.
Είναι κατασκευασμένο με εμπορικά εξαρτήματα που είναι σχεδιασμένα για συνεχή χρήση σε λιανικό, βιομηχανικό ή δημόσιο περιβάλλον.
Το tablet τροφοδοτείται μέσω εισόδου συνεχούς ρεύματος.
Παρέχουμε μια τυποποιημένη εγγύηση 12 μηνών για όλες τις μονάδες.
Η συσκευή μπορεί να ενσωματωθεί με τις περισσότερες πλατφόρμες διαχείρισης MDM και κιόσκου για να επιτρέψει τηλεχειρισμό, προώθηση εφαρμογών, ενημερώσεις περιεχομένου και παρακολούθηση συσκευών.
Ο χρόνος παράδοσης εξαρτάται από την ποσότητα παραγγελίας και το επίπεδο προσαρμογής.