10.1 ιντσών RK3399 2+16GB Πινακίδιο Σώματος Συνεδριάσεων NFC POE Σύστημα Κράτησης Σώματος Συνεδριάσεων με φωτισμό και στις δύο πλευρές
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3399 |
| Ραμ: | 2GB |
| Μνήμη: | 16GB |
| Απόφαση: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3399 |
| Ραμ: | 2GB |
| Μνήμη: | 16GB |
| Απόφαση: | 1280*800 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (Έτος): | 3-έτη |
|---|---|
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45, υποδοχή κάρτας SD, Type-c |
| Κάμερα: | 5MP/2MP προαιρετικά εμπρός, 13MP/5MP/8MP προαιρετικά πίσω |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Rockchip 3399 2,0Ghz |
| Ανάλυση οθόνης: | (ανώτερο προαιρετικό) |
| Μέγεθος: | 13.3/15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Προαιρετικό |
| Μνήμη RAM: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 13.3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 τετραπλό πυρήνα |
| οθόνη αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Μέγεθος: | 19 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Πίνακας αφής: | Συγκεντρωτική επαφή |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ιντσών |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1024×768 |
| Λάμψη: | 400CD/m2 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| αναλογία διαστάσεων: | 5:4 |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| CPU: | N2840, Επεξεργαστής Intel Core i3 3ης γενιάς/N2840 |
| Μνήμη: | 4GB DDR4 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 64GB |
| Αριθμός μοντέλου: | Q6 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Μέγεθος: | 15.6"Πίνακας LCD |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Διασύνδεση: | USB / RJ45 / SD / ακουστικά |
| Ραμ: | 2/4GB |
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Πίνακας: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Σμήνος: | 16GB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Σύστημα: | Android 11 |