|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Βασικά χαρακτηριστικά
| Σύστημα. | |
| CPU | RK3566 Τετραπλός πυρήνας φλοιού A55 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 11 |
| Εμφάνιση | |
| Πίνακα | 21" οθόνη μπαρ |
| Απόφαση | 1920*360 |
| Γωνία θέασης | 178°/178° |
| Τρόπος εμφάνισης | Ονοματικά μαύρος, IPS |
| Αναλογία αντίθεσης | 1200 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | Εικονίδιο μπαρ |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Πυροκαθαρισμός | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | |
| USB Host x3 | USB 2.0 |
| USB OTG | USB OTG |
| Σλοτ κάρτας SD | Σλοτ κάρτας SD/MMC |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή είσοδος |
| RJ45 | Ethernet |
| Παιχνίδι των μέσων ενημέρωσης | |
| Φόρμα βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264VC1, RV etv, υποστήριξη μέχρι 4K. |
| Φωτογραφία | jpeg |
| Άλλα | |
| VESA | Εγκατάσταση τοίχου |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 24W |
| Συσκευές | |
| Προσαρμοστής | Διορθωτής 12V/3A |
| Εγχειρίδιο χρήσης | - Ναι, ναι. |
21 ιντσών οθόνη
Με μια οθόνη 21 ιντσών, δεν θα καταλαμβάνει πάρα πολύ χώρο εγκατάστασης ή οθόνης, κατάλληλο για στενά Η οθόνη των 21 ιντσών είναι ελαφρύτερη, γεγονός που είναι βολικό για εγκατάσταση και Η χαμηλή κατανάλωση ενέργειας μπορεί να εξοικονομήσει ενέργεια και να παρατείνει τη διάρκεια ζωής του εξοπλισμού. Η σχεδίαση μπορεί να δείξει σημαντικές διαφημιστικές πληροφορίες, λεπτομέρειες τιμών κλπ. πληροφορίες στην οθόνη.
![]()
1930x360 HD Ανάλυση
Με την ανάλυση 1920x360, είναι κατάλληλο για την εμφάνιση τιμών, προωθητικών πληροφοριών και προϊόντων Το ψήφισμα παρουσιάζει σαφές περιεχόμενο και το κοινό μπορεί εύκολα να αποκτήσει τις απαιτούμενες πληροφορίες.
![]()
IPS ευρεία γωνία θέασης
Με μια οθόνη IPS, υπάρχει μια ευρεία γωνία θέασης 178 μοίρες. Το περιεχόμενο από οποιαδήποτε γωνία, και δεν θα επηρεάσει την επίδραση της προβολής λόγω ζητημάτων γωνίας. Η διαφήμιση είναι πολύ αποτελεσματική.
![]()
Οριζόντια και κάθετη εγκατάσταση
Ενσωματωμένη έξυπνη εναλλαγή οριζόντιας και κατακόρυφης οθόνης.Αναπροσαρμόζεται σε διαφορετικές ανάγκες εγκατάστασης.Χρήστες μπορούν να επιλέξουν διαφορετικές μεθόδους αναπαραγωγής ανάλογα με τις ανάγκες τους.
![]()
Διαίρεση της περιοχής εμφάνισης
Μπορείτε να επιλέξετε οποιαδήποτε αναλογία σας αρέσει να παίξει διαφημίσεις, η οποία αυξάνει την ποικιλία της διαφήμισης Οι χρήστες μπορούν να διαχωρίσουν τη διαφημιστική ενότητα περιεχομένου στην οθόνη ανάλογα με τις ανάγκες τους, η οποία αυξάνει τη δημοσιότητα της διαφήμισης.
![]()
![]()
Συσκευασία υποστήριξη προσαρμογή, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν ετικέτες λογότυπο στο κουτί. Προσαρμόζεται στις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
![]()