|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Σύστημα | |
| Επεξεργαστής | RK3288 Quad core cortex A17 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 8.1 |
| Οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Οθόνη | |
| Πάνελ | 10.1" LCD |
| Ανάλυση | 1280x800 |
| Λειτουργία οθόνης | Κανονικά μαύρη |
| Γωνίες θέασης | 85/85/85/85(Α/Δ/Π/Κ) |
| Αντίθεση | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Αναλογία εικόνας | 16:10 |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Ethernet | 10M/100M/1000M ethernet |
| Διεπαφή | |
| Υποδοχή κάρτας | TF, υποστηρίζει έως 32GB |
| USB | USB Host 2.0 |
| Type-c | USB OTG Μόνο |
| RJ45 | Διεπαφή Ethernet |
| USB | USB για σειριακή (μορφή RS232) |
| Υποδοχή τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm με μικρόφωνο |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, κ.λπ., υποστηρίζει έως 4K |
| Μορφή ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | jpeg |
| Άλλα | |
| Μικρόφωνο | Μονοφωνικό μικρόφωνο |
| Ηχείο | 2*2W |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0--40 βαθμοί |
| Αξεσουάρ | |
| Εγχειρίδιο χρήστη | ναι |
| Προσαρμογέας | Προσαρμογέας, 12V/1.5A |
Στη σημερινή ανταγωνιστική βιομηχανία τροφίμων, η ταχύτητα και η ακρίβεια δεν είναι πλέον προαιρετικές - αποτελούν τη βάση της ικανοποίησης των πελατών. Εστιατόρια, καφέ και αλυσίδες γρήγορης εξυπηρέτησης βρίσκονται υπό συνεχή πίεση να μειώσουν τον χρόνο αναμονής, διατηρώντας παράλληλα την ακρίβεια των παραγγελιών. Ένα επαγγελματικό tablet παραγγελιοληψίας εστιατορίου βασισμένο σε μια σταθερή πλατφόρμα tablet Android προσφέρει έναν πρακτικό τρόπο εκσυγχρονισμού της εξυπηρέτησης στο τραπέζι χωρίς να διαταράσσονται οι υπάρχουσες ροές εργασίας. Το tablet Android 10,1 ιντσών με επεξεργαστή RK3288 έχει σχεδιαστεί ειδικά για αυτο-παραγγελιοληψία στο τραπέζι, βοηθώντας τα εστιατόρια να βελτιώσουν την αποδοτικότητα, να μειώσουν τα χειροκίνητα λάθη και να δημιουργήσουν μια πιο ομαλή εμπειρία φαγητού.
Στον πυρήνα του, αυτό το tablet παραγγελιοληψίας εστιατορίου 10,1 ιντσών συνδυάζει απόδοση, συνδεσιμότητα και αξιοπιστία. Ο επεξεργαστής RK3288 διασφαλίζει σταθερή λειτουργία για την περιήγηση στο μενού, την προσαρμογή παραγγελιών, την προβολή πολυμέσων και την επικοινωνία συστήματος σε πραγματικό χρόνο. Με ενσωματωμένη υποστήριξη NFC και PoE, μαζί με συνδεσιμότητα Wi-Fi και Bluetooth, η συσκευή είναι κατασκευασμένη για απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε σύγχρονα περιβάλλοντα εστίασης. Εγκατεστημένο απευθείας στα τραπέζια των εστιατορίων, επιτρέπει στους πελάτες να κάνουν παραγγελίες ανεξάρτητα, μειώνοντας τον φόρτο εργασίας του προσωπικού και ελαχιστοποιώντας τα λάθη επικοινωνίας.
![]()
Σε εστιατόρια πλήρους εξυπηρέτησης, το tablet μετατρέπει τη διαδικασία παραγγελιοληψίας σε μια πιο διαδραστική και ακριβή εμπειρία. Οι πελάτες μπορούν να περιηγηθούν σε μενού υψηλής ανάλυσης, να επιλέξουν μεγέθη μερίδων, να προσαρμόσουν συστατικά και να επιβεβαιώσουν την παραγγελία τους απευθείας στην οθόνη. Για τους διευθυντές εστιατορίων, αυτό σημαίνει λιγότερες παρεξηγήσεις μεταξύ πελατών και προσωπικού εξυπηρέτησης. Οι παραγγελίες μεταδίδονται απευθείας στην κουζίνα ή στο σύστημα POS, εξαλείφοντας την ανάγκη για χειρόγραφες σημειώσεις ή επαναλαμβανόμενες επιβεβαιώσεις. Ένας επόπτης λειτουργίας σημείωσε ότι μετά την ανάπτυξη tablets αυτο-παραγγελιοληψίας στο τραπέζι, τα ποσοστά διόρθωσης παραγγελιών μειώθηκαν σημαντικά και το προσωπικό εξυπηρέτησης μπορούσε να επικεντρωθεί περισσότερο στη φιλοξενία παρά στην επαναλαμβανόμενη εισαγωγή δεδομένων.
Σε εστιατόρια γρήγορου φαγητού, η ταχύτητα καθορίζει την επιτυχία. Κατά τις ώρες αιχμής, οι μεγάλες ουρές μπορούν να αποθαρρύνουν τους πιθανούς πελάτες. Εγκαθιστώντας το tablet παραγγελιοληψίας Android 10,1 ιντσών σε τραπέζια ή πάγκους, οι πελάτες μπορούν να κάνουν τις παραγγελίες τους γρήγορα χωρίς να περιμένουν τη διαθεσιμότητα του ταμείου. Ο επεξεργαστής RK3288 διασφαλίζει ομαλή απόδοση του συστήματος ακόμη και όταν πολλαπλές συσκευές λειτουργούν ταυτόχρονα. Η υποστήριξη PoE απλοποιεί την εγκατάσταση συνδυάζοντας την τροφοδοσία και τη δικτυακή σύνδεση μέσω ενός μόνο καλωδίου, μειώνοντας την πολυπλοκότητα της καλωδίωσης και βελτιώνοντας την αποδοτικότητα ανάπτυξης. Οι διευθυντές εκτιμούν το μειωμένο κόστος υποδομής και την πιο καθαρή εγκατάσταση, ενώ το προσωπικό επωφελείται από λιγότερες χειροκίνητες αλληλεπιδράσεις κατά τις ώρες αιχμής.
![]()
Τα καφέ και τα καταστήματα ποτών επωφελούνται επίσης από την τεχνολογία αυτο-παραγγελιοληψίας. Οι πελάτες μπορούν να προσαρμόσουν ποτά, να επιλέξουν πρόσθετα και να ελέγξουν τις τιμές σε πραγματικό χρόνο. Η λειτουργία NFC επιτρέπει βολικές επιλογές πληρωμής ή αναγνώριση μέλους, υποστηρίζοντας προγράμματα επιβράβευσης και ανέπαφες συναλλαγές. Η συνδεσιμότητα Wi-Fi και Bluetooth επιτρέπει την ενσωμάτωση με εκτυπωτές αποδείξεων, τερματικά πληρωμών και συστήματα backend. Οι ιδιοκτήτες καφέ αναφέρουν συχνά ότι η ψηφιακή παραγγελιοληψία αυξάνει τη μέση αξία παραγγελίας, επισημαίνοντας πρόσθετα και προσφορές απευθείας στην οθόνη.
Αυτό το tablet παραγγελιοληψίας εστιατορίου είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για αλυσίδες εστιατορίων, δικαιοδόχους, τμήματα εστίασης ξενοδοχείων, χώρους εστίασης και σύγχρονες ομάδες εστίασης που αναζητούν επεκτάσιμες ψηφιακές λύσεις. Οι διευθυντές εστιατορίων αποκτούν καλύτερη λειτουργική ορατότητα, ενώ οι διευθυντές λειτουργιών μπορούν να παρακολουθούν την απόδοση σε πολλαπλές τοποθεσίες. Το προσωπικό εξυπηρέτησης επωφελείται από μειωμένο φόρτο εργασίας και βελτιωμένη συνέπεια ροής εργασίας. Τα τμήματα IT εκτιμούν την ευελιξία του λειτουργικού συστήματος Android και τη συμβατότητα με υπάρχοντα οικοσυστήματα λογισμικού.
![]()
![]()
Η προσαρμογή και η ενσωμάτωση συστημάτων είναι κεντρικές για τη μακροπρόθεσμη αξία. Οι υπηρεσίες OEM και ODM επιτρέπουν την επωνυμία υλικού, τις προσαρμογές χρώματος περιβλήματος και τη δομική προσαρμογή για να ταιριάζουν σε διαφορετικές έννοιες εστιατορίων. Το λειτουργικό σύστημα Android υποστηρίζει την ενσωμάτωση με πλατφόρμες ERP, συστήματα διαχείρισης αποθεμάτων, λογισμικό POS, πύλες πληρωμών, συστήματα CRM και εργαλεία ανάλυσης SaaS που βασίζονται στο cloud. Οι διεπαφές χρήστη μπορούν να προσαρμοστούν για να ταιριάζουν στην ταυτότητα της επωνυμίας, συμπεριλαμβανομένων προσαρμοσμένων διατάξεων μενού, επιλογών γλώσσας και προωθητικών οθονών. Οι μονάδες NFC μπορούν να διαμορφωθούν για επαλήθευση μέλους, σύνδεση υπαλλήλου ή ασφαλή επεξεργασία πληρωμών.
Σε σύγκριση με τα tablet καταναλωτικής ποιότητας, αυτό το εμπορικό tablet εστιατορίου Android είναι κατασκευασμένο για σταθερή εγκατάσταση και συνεχή λειτουργία. Οι συσκευές καταναλωτών συχνά δεν είναι σχεδιασμένες για μεγάλες ώρες εργασίας, σταθερή τοποθέτηση ή δομημένα περιβάλλοντα καλωδίωσης. Μπορεί να τους λείπει η δυνατότητα PoE και η επαγγελματική ενσωμάτωση NFC. Αντίθετα, αυτή η συσκευή είναι σχεδιασμένη για επιχειρηματική ανάπτυξη, προσφέροντας σταθερή απόδοση, ενισχυμένη ανθεκτικότητα και επαγγελματικές επιλογές συνδεσιμότητας. Με την πάροδο του χρόνου, η διαφορά γίνεται σαφής στη μειωμένη συντήρηση, τις λιγότερες αντικαταστάσεις συσκευών και τα πιο προβλέψιμα λειτουργικά κόστη.
![]()
Οι τεχνικές προδιαγραφές μεταφράζονται άμεσα σε επιχειρηματική αξία. Ο επεξεργαστής RK3288 διασφαλίζει ομαλές μεταβάσεις μενού και γρήγορους χρόνους απόκρισης, γεγονός που βελτιώνει την εμπειρία χρήστη και μειώνει την διστακτικότητα στην παραγγελία. Η υποστήριξη PoE απλοποιεί την εγκατάσταση σε δομημένα περιβάλλοντα εστίασης και διασφαλίζει σταθερή ενσύρματη δικτύωση όταν απαιτείται. Το NFC βελτιώνει την ευελιξία πληρωμών και την αποδοτικότητα διαχείρισης μελών. Το Wi-Fi και το Bluetooth παρέχουν ευέλικτη συνδεσιμότητα για περιφερειακά και συστήματα backend. Μαζί, αυτά τα χαρακτηριστικά βοηθούν τα εστιατόρια να επιτύχουν μετρήσιμες βελτιώσεις στην ταχύτητα, την ακρίβεια των παραγγελιών και τη συνολική συνέπεια της εξυπηρέτησης.
Η αξιοπιστία στην καθημερινή λειτουργία είναι κρίσιμη. Το μέγεθος οθόνης 10,1 ιντσών προσφέρει μια ισορροπημένη εμπειρία θέασης χωρίς να καταλαμβάνει υπερβολικό χώρο στο τραπέζι. Η οθόνη αφής είναι ευαίσθητη και σχεδιασμένη για επαναλαμβανόμενη χρήση, διατηρώντας την ακρίβεια με την πάροδο του χρόνου. Η σταθερή συνδεσιμότητα μειώνει τον κίνδυνο καθυστερημένων ή χαμένων παραγγελιών. Για τους διευθυντές εστιατορίων, αυτή η αξιοπιστία σημαίνει λιγότερες διακοπές στην εξυπηρέτηση και πιο ομαλές καθημερινές λειτουργίες.
![]()
Η ανάπτυξη είναι ευέλικτη και επεκτάσιμη. Τα εστιατόρια μπορούν να ξεκινήσουν με ένα περιορισμένο πιλοτικό πρόγραμμα, εγκαθιστώντας tablets σε επιλεγμένα τραπέζια για να αξιολογήσουν τις βελτιώσεις στη ροή εργασίας και την ανταπόκριση των πελατών. Μόλις αποδειχθεί αποτελεσματικό, το σύστημα μπορεί να επεκταθεί σε επιπλέον τραπέζια ή υποκαταστήματα. Οι ευέλικτες ελάχιστες ποσότητες παραγγελίας και ο δομημένος σχεδιασμός παραγωγής υποστηρίζουν τόσο μικρά ανεξάρτητα εστιατόρια όσο και μεγάλες ομάδες δικαιοδόχων. Η ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση και η κάλυψη εγγύησης παρέχουν πρόσθετη διασφάλιση για τις ομάδες προμηθειών.
Πέρα από τις λειτουργικές βελτιώσεις, το tablet συμβάλλει στον εκσυγχρονισμό της επωνυμίας. Τα ψηφιακά μενού μπορούν να ενημερώνονται κεντρικά, επιτρέποντας στα εστιατόρια να προσαρμόζουν τις τιμές, να εισάγουν νέα είδη ή να προωθούν εποχιακές καμπάνιες χωρίς να χρειάζεται να εκτυπώσουν εκ νέου υλικά. Οι ομάδες μάρκετινγκ μπορούν να συντονίζουν προσφορές σε πολλαπλές τοποθεσίες, ενώ οι ομάδες λειτουργίας διατηρούν την ακρίβεια του μενού. Το αποτέλεσμα είναι μια συνεπής παρουσίαση της επωνυμίας σε συνδυασμό με αποτελεσματική εκτέλεση.
Για εστιατόρια που αναζητούν μια πρακτική και επεκτάσιμη λύση ψηφιακής παραγγελιοληψίας, το tablet παραγγελιοληψίας εστιατορίου RK3288 Android 10,1 ιντσών προσφέρει έναν ισορροπημένο συνδυασμό απόδοσης, συνδεσιμότητας και εμπορικής ανθεκτικότητας. Ενδυναμώνει τους πελάτες να παραγγέλνουν ανεξάρτητα, μειώνει τα χειροκίνητα λάθη και επιτρέπει στο προσωπικό να επικεντρωθεί στην παροχή καλύτερων εμπειριών εξυπηρέτησης.
Οι επιχειρήσεις που ενδιαφέρονται να αναβαθμίσουν το περιβάλλον εστίασής τους μπορούν να ξεκινήσουν με μια μικρής κλίμακας υλοποίηση για να αξιολογήσουν την απόδοση και την απόδοση της επένδυσης. Με επιλογές προσαρμογής OEM, ευελιξία ενσωμάτωσης συστημάτων και επαγγελματική υποστήριξη, αυτή η λύση έχει σχεδιαστεί για να αναπτύσσεται παράλληλα με τις λειτουργίες σας. Επικοινωνήστε μαζί μας για να εξερευνήσετε επιλογές διαμόρφωσης, να ζητήσετε δείγμα μονάδας ή να συζητήσετε ένα σχέδιο ανάπτυξης προσαρμοσμένο στους λειτουργικούς στόχους του εστιατορίου σας.