Οθόνη: Οθόνη 65 ιντσών
Ανάλυση: 1920x1080/3840x2160
Οθόνη αφής: χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων
Σύστημα: Win/Android
RAM: 2/4/8/16GB
Μνήμη: 16/32/64/128/256/512GB
| Μέγεθος | |
| Διαθέσιμο μέγεθος οθόνης | 32" 43" 50" 55" 65" 75" |
| Σύστημα | |
| Android OS (προεπιλογή) | Έκδοση Android 12.0, 2G/4G RAM, 32G/64G ROM |
| Win OS (επιλογή) | Intel core i3/i5/i7, Μνήμη 8G/16G, Σκληρός δίσκος 128G/256G/512G |
| Οθόνη αφής (επιλογή) | |
| Τύπος αφής | Αφή 10 σημείων |
| Αισθητήρας αφής | Υπέρυθρη αφή |
| Επιφάνεια αφής | 4mm σκληρυμένο γυαλί |
| Χρόνος απόκρισης | 2ms |
| Προδιαγραφές Οθόνης | |
| Τύπος Οθόνης | TFT LCD |
| Αναλογία Διαγωνίου | 16:09 |
| Φυσική Ανάλυση | 1920x1080 ή 3840x2160 |
| Γωνία Θέασης | H178°/V178° |
| Χρώμα Οθόνης | 16.7M |
| Pixel Pitch (mm) | 0.630x0.630mm (HxV) |
| Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού | WLED |
| Χρόνος απόκρισης | 6ms |
| Αντίθεση | 5000:01:00 |
| Φωτεινότητα | 450cd/m2 |
| Διάρκεια Ζωής | >50.000 ώρες |
| Άλλα | |
| Ηχείο | 2*5W |
| Διαδίκτυο | WIFI, RJ45 |
| Διεπαφή | 2*USD2.0 |
| Εμφάνιση | |
| Χρώμα | Μαύρο/Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Μεταλλική θήκη SPCC + Σκληρυμένο Γυαλί |
| Εγκατάσταση | Επιδαπέδια |
| Αξεσουάρ | Τηλεχειριστήριο, καλώδιο τροφοδοσίας |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS, FCC, ISO9001, CCC |
| Τροφοδοσία | |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V, 50/60Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | ≤220W |
| Κατανάλωση ενέργειας σε αναμονή | ≤1W |
| Περιβάλλον Λειτουργίας | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0℃~50℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20℃~60℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 85% |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | 85% |
| Λεπτομερείς Λειτουργίες | |
| Υποστήριξη μορφής βίντεο | MPEG1/MPEG2/MPEG4/ASP/WMV/AVI |
| Υποστήριξη μορφής εικόνας | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Υποστήριξη μορφής ήχου | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Ανάλυση Εικόνας | Υποστήριξη 1080p, 720p, 480p και πολλαπλών αναλύσεων |
Οθόνη 65 ιντσών
Χρησιμοποιεί σχεδιασμό μεγάλης οθόνης 65 ιντσών, μεγάλο μέγεθος, μπορεί να εμφανίσει περισσότερο διαφημιστικό περιεχόμενο. Με ανάλυση 4K, η οθόνη είναι πιο καθαρή. Πολύ κατάλληλο για αναπαραγωγή διαφημίσεων, που προσελκύει εύκολα την προσοχή των πελατών.
![]()
Οθόνη LG/BOE Ανάλυση 4K
Χρησιμοποιώντας την αυθεντική οθόνη LG ή BOE, η ποιότητα είναι εγγυημένη, η αναπαραγωγή χρωμάτων της οθόνης είναι υψηλή και ο πελάτης έχει καλύτερη θέαση. Χρησιμοποιώντας την ανάλυση υψηλής ευκρίνειας 3840x2160, η οθόνη είναι πιο καθαρή και το εφέ εμφάνισης εικόνας και βίντεο είναι πιο ρεαλιστικό.
![]()
Αφή 10 σημείων
Η οθόνη υποστηρίζει χωρητική αφή 10 σημείων και οι χρήστες μπορούν να αλληλεπιδράσουν με το διαφημιστικό περιεχόμενο. Μπορείτε να περιηγηθείτε στις λεπτομέρειες του προϊόντος, να επιλέξετε στοιχεία μενού ή να συμμετάσχετε σε δραστηριότητες μέσω οθονών αφής για να ενισχύσετε την αίσθηση συμμετοχής και την εμπειρία των χρηστών.
![]()
Προαιρετικό σύστημα
Η συσκευή υποστηρίζει συστήματα Android και Win. Μπορεί να διαμορφώσει διαφορετικά συστήματα σύμφωνα με τις ανάγκες των χρηστών για να επιλέξει ευρύτερη επιλεκτικότητα και να καλύψει όλες τις ανάγκες των χρηστών.
![]()
Διαίρεση οθόνης
Μπορείτε να επιλέξετε οποιαδήποτε αναλογία θέλετε για αναπαραγωγή διαφημίσεων, η οποία αυξάνει την ποικιλομορφία της αναπαραγωγής διαφημίσεων. Οι χρήστες μπορούν να χωρίσουν την ενότητα διαφημιστικού περιεχομένου στην οθόνη σύμφωνα με τις ανάγκες τους, γεγονός που αυξάνει την προβολή των διαφημίσεων.
![]()
![]()
![]()
Η συσκευασία υποστηρίζει προσαρμογή, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν ετικέτες λογότυπου στο κουτί. Η προσαρμοσμένη συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
![]()