|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WH1012T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be nogotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία) 320mm 241mm 129mm |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
10 ιντσών ιατρικό Android Tablet Λευκό με χειρισμό κλήσης και κάμερα 5MP
Στον ταχύτατο κόσμο της υγειονομικής περίθαλψης,αποδοτικότητα,ακρίβεια, καιαξιοπιστίαΗ Επιτροπή θα πρέπει να10.1 ιντσών Android 8.1 Ιατρικό Tablet, τα νοσοκομεία και οι εγκαταστάσεις υγειονομικής περίθαλψης μπορούν να αυξήσουν τις λειτουργικές τους ικανότητες, να εξορθολογίσουν τις ροές εργασίας και να βελτιώσουν την περίθαλψη των ασθενών.
Σχεδιασμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτητικές ανάγκες του ιατρικού περιβάλλοντος, αυτό το δισκίο είναι εξοπλισμένο με προηγμένα χαρακτηριστικά ειδικά γιαΧρησιμοποίηση σε νοσοκομεία:
| Σύστημα. | CPU: Quad core cortex A17, 1.8G, RK3288 |
|---|---|
| Μνήμη | RAM: 2GB Εσωτερική μνήμη: 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 8.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Πίνακας: Πίνακας IPS LCD 10,1" Ανάλυση: 1280*800 Ενεργός χώρος: 216.96 ((H) x 135.6mm ((V) Φωτεινότητα: 300 cd/m2 |
| Δίκτυο | WiFi: 802.11b/g/n Ethernet: 10M/100M Μπλουτουθ: 4.0 |
| Διασύνδεση | Σλοτ κάρτας SD, USB x 3, Micro USB OTG, έξοδο HDMI, RJ45 με POE, πρίζα ρεύματος, ακουστικά 3,5 mm |
| Άλλα χαρακτηριστικά | VESA: 75x75mm, Ομιλητής: 2*2W, Κάμερα: 5.0MP μπροστινή κάμερα, ενσωματωμένο MIC |
Αυτή η λύση "όλα σε ένα" υποστηρίζει μια σειρά εφαρμογών που έχουν σχεδιαστεί για να βελτιώσουνΦροντίδα ασθενών,επικοινωνία του προσωπικού, καιαποδοτικότητα ροής εργασίας:
Ιδανικό για διάφορα περιβάλλοντα υγειονομικής περίθαλψης, όπως:
Η10.1 ιντσών Android 8.1 Ιατρικό Tabletείναι η ιδανική λύση για τις εγκαταστάσεις υγειονομικής περίθαλψης που επιθυμούνκλινικές ροές εργασίας, βελτιώνουνΦροντίδα ασθενών, και εξορθολογισμόΕσωτερική επικοινωνίαΜε το φιλικό προς το χρήστη περιβάλλον, την ισχυρή λειτουργικότητα και την αντοχή ιατρικής ποιότητας, είναι η τέλεια προσθήκη στην ομάδα υγειονομικής περίθαλψης.
Επενδύστε στο μέλλον των επιχειρήσεων υγειονομικής περίθαλψης σήμερα.