|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | Ηλεκτρονική συσκευή |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be nogotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 44x10x29cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Το Ιατρικό Tablet PC Hopestar 13.3 ιντσών έχει σχεδιαστεί ειδικά για περιβάλλοντα υγειονομικής περίθαλψης όπου η αξιοπιστία, η απόδοση και η ασφάλεια είναι κρίσιμες. Διαθέτοντας τον επεξεργαστή RK3288, αυτό το tablet Android προσφέρει ομαλή και ανταποκρινόμενη λειτουργία ακόμη και σε απαιτητικές εφαρμογές νοσοκομείων και κλινικών.
| Σύστημα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Τετραπύρηνος cortex A17, 1.6G, RK3288 |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 8.1 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική οθόνη 10 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφές |
| Πάνελ | 13.3" LCD IPS πάνελ |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Ενεργή Περιοχή | 293.76(Π) x 165.24(Υ) |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο, IPS |
| Γωνία Θέασης | 80/80/80/80 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 700 |
| Φωτεινότητα | 250cdm² |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφές | Προδιαγραφές |
| Συσκευή USB | Micro USB OTG |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Προδιαγραφές |
| Βάση Τοίχου | 100mm x 100mm επιτοίχια βάση |
| NFC | 13.56M (Προαιρετικό) |
| Κουμπιά | POWER/VOLUME+/VOLUME-/CALL |
| Ηχείο | 2 x 2W |
| Κάμερα | Μπροστινή κάμερα 2.0MP |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40°C |
Με 2GB RAM και 16GB εσωτερικής αποθήκευσης, η συσκευή χειρίζεται την πρόσβαση σε ηλεκτρονικούς φακέλους υγείας, εφαρμογές παρακολούθησης ασθενών και εισαγωγή δεδομένων σε πραγματικό χρόνο χωρίς καθυστερήσεις ή διακοπές, διασφαλίζοντας ότι το ιατρικό προσωπικό μπορεί να επικεντρωθεί στη φροντίδα των ασθενών αντί για τους περιορισμούς της τεχνολογίας.
Εξοπλισμένο με μια ευκρινή οθόνη Full HD 1920x1080, το tablet παρέχει καθαρή οπτική απεικόνιση για την προβολή ιατρικών εικόνων, εργαστηριακών αποτελεσμάτων και πληροφοριών ασθενών. Η οθόνη IPS με προστασία από αντανάκλαση διασφαλίζει την αναγνωσιμότητα σε φωτεινά κλινικά περιβάλλοντα και διατηρεί την ακρίβεια χρωμάτων για τη διάγνωση. Ο συμπαγής παράγοντας μορφής 13.3 ιντσών του tablet εξισορροπεί τη φορητότητα με την ευχρηστία, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση δίπλα στο κρεβάτι, για κινητές περιπολίες ή για κεντρικούς σταθμούς νοσηλευτών.
Η ασφάλεια και η συμμόρφωση είναι απαραίτητες για τις αναπτύξεις υγειονομικής περίθαλψης. Αυτό το ιατρικό tablet υποστηρίζει πρωτόκολλα ασφαλούς πρόσβασης και κρυπτογράφηση δεδομένων, βοηθώντας τα νοσοκομεία να πληρούν τα πρότυπα απορρήτου και τις κανονιστικές απαιτήσεις. Το λειτουργικό του σύστημα Android επιτρέπει την ενσωμάτωση με συστήματα διαχείρισης νοσοκομείων, λύσεις τηλεϊατρικής και λογισμικό διαχείρισης ασθενών, παρέχοντας μια ευέλικτη πλατφόρμα για ψηφιακές ροές εργασίας υγειονομικής περίθαλψης.
Οι επιλογές συνδεσιμότητας, συμπεριλαμβανομένου του Wi-Fi και της προαιρετικής υποστήριξης PoE, επιτρέπουν την απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε δίκτυα νοσοκομείων, υποστηρίζοντας κεντρικές ενημερώσεις και διαχείριση. Ο ανθεκτικός σχεδιασμός του tablet διασφαλίζει την αξιοπιστία σε γρήγορα ιατρικά περιβάλλοντα, διατηρώντας παράλληλα μια κομψή και επαγγελματική εμφάνιση κατάλληλη για εφαρμογές που απευθύνονται στον ασθενή.
Για νοσοκομεία, κλινικές και παρόχους υγειονομικής περίθαλψης που επιδιώκουν να βελτιώσουν την αποδοτικότητα της ροής εργασιών, να μειώσουν την γραφειοκρατία και να βελτιώσουν τη φροντίδα των ασθενών, το Ιατρικό Tablet PC Hopestar 13.3 ιντσών προσφέρει μια στιβαρή, ασφαλή και ευέλικτη λύση. Ο συνδυασμός απόδοσης, αξιοπιστίας και χαρακτηριστικών εστιασμένων στην κλινική πρακτική το καθιστά ιδανική επιλογή για αναπτύξεις ιατρικής πληροφορικής, συστήματα εμπλοκής ασθενών και λειτουργίες κινητής υγειονομικής περίθαλψης.
Υιοθετώντας το ιατρικό tablet Hopestar, οι φορείς υγειονομικής περίθαλψης μπορούν να βελτιστοποιήσουν τις λειτουργίες, να βελτιώσουν την ακρίβεια των δεδομένων και να ενδυναμώσουν το προσωπικό με διαισθητικά εργαλεία που βελτιώνουν την εμπειρία του ασθενούς και την παραγωγικότητα του προσωπικού. Η μακροχρόνια απόδοσή του και οι ολοκληρωμένες επιλογές συνδεσιμότητας διασφαλίζουν ότι θα παραμείνει μια αξιόπιστη πλατφόρμα για την πληροφορική υγειονομικής περίθαλψης για τα επόμενα χρόνια.