1440x900 Ενσωματωμένη οθόνη αφής
| Μέγεθος οθόνης: | 19 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1440X900 |
| τύπος διεπαφής: | VGA και HDMI, RS232- προαιρετικά |
| Τύπος: | Επικοινωνία σε υπέρυθρη ακτινοβολία, χωρητική ακτινοβολία |
| Μέγεθος οθόνης: | 19 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1440X900 |
| τύπος διεπαφής: | VGA και HDMI, RS232- προαιρετικά |
| Τύπος: | Επικοινωνία σε υπέρυθρη ακτινοβολία, χωρητική ακτινοβολία |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | USB τύπου C |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| CPU: | Dual-Core A72+Quad-Core A53,2,0g, RK3399 |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16 GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 7.1/9.0 |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή κίνησης: | Μικρο USB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστινή 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 7 ίντσες. |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Allwinner |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας τετραγώνων |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστινή 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 7 ίντσες. |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Allwinner |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας Octa |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 22 |
| Type: | Infrared |
| Interface Type: | Serial, usb |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 12» |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας Octa |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστά 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 7 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |