|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $227.00 |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Το Tablet PC Android μας προσφέρει ολοκληρωμένες επιλογές προσαρμογής για επαγγελματικές εφαρμογές:
| Κατηγορία | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Οθόνη | Οθόνη IPS FULL HD 21,5 ιντσών |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Φωτεινότητα | 350cd/m² |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Αναλογία οθόνης/Περιοχή προβολής | 16:9 / Περιοχή προβολής: 475×267mm |
| Επεξεργαστής | Τετραπύρηνος επεξεργαστής Allwinner A64, χρονισμένος στα 1,6GHz |
| RAM | 1GB |
| ROM | 8GB |
| Σύστημα | Android 6.0 |
| WIFI | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Υποστηρίζει σύνδεση στη διεπαφή δικτύου RJ45 |
| Bluetooth | BT 4.0 |
| 3G/4G | Υποστήριξη εξωτερικού USB dongle 3G/4G |
| Κάρτα SD | 1×υποδοχές κάρτας SD (μέγιστη υποστήριξη 32GB) |
| Mini USB | 1×USB OTG (για αποσφαλμάτωση και προγραμματισμό συστήματος) |
| USB 2.0 | 3×διεπαφή USB 2.0 (υποστηρίζει U disk, ποντίκι, πληκτρολόγιο, εκτυπωτή κ.λπ.) |
| RJ45 | 1×διεπαφή δικτύου RJ45 |
| Ακουστικά | 1×υποδοχή ακουστικών 3,5mm |
| Τροφοδοσία | 1×υποδοχή DC τροφοδοσίας 4,0mm |
| Υποστήριξη βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, RV (μέγιστη υποστήριξη 1080P) |
| Υποστήριξη ήχου | MP3, WMA, AAC και άλλα |
| Υποστήριξη εικόνας | JPEG, JPG |
| Ασύρματο ποντίκι/πληκτρολόγιο | Υποστηρίζεται |
| Ηχείο | 2×3W ηχεία |
| Κάμερα | Τυπική κάμερα 200W pixel (προαιρετική κάμερα 500W pixel) |
| Γλώσσα OSD | Κινέζικα, Αγγλικά, Γερμανικά, Κορεάτικα, Ρωσικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Αραβικά και άλλα |
| Υποστήριξη λογισμικού | Δωρεάν εγκατάσταση εφαρμογών (χάρτες, παιχνίδια, email, αυτο-αναπτυσσόμενες εφαρμογές κ.λπ.) |
Το tablet Android 18,5 ιντσών με επίπεδη οθόνη IPS που τροφοδοτείται από επεξεργαστές RK3288 ή RK3399 έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει τις ανάγκες επιχειρήσεων και ολοκληρωτών συστημάτων. Με προαιρετική υποστήριξη Power over Ethernet, αυτή η συσκευή απλοποιεί την εγκατάσταση, ενώ παρέχει σταθερή, υψηλής απόδοσης υπολογιστική ισχύ για βιομηχανικά, λιανικά, υγειονομικά και εταιρικά περιβάλλοντα.
Αυτό το tablet με οθόνη αφής all-in-one συνδυάζει μια ευαίσθητη οθόνη, μονάδα επεξεργασίας και διεπαφή με δυνατότητα PoE σε ένα ενιαίο, συμπαγές σύστημα. Ιδανικό για επιτοίχιες, κιόσκια ή επιτραπέζιες εγκαταστάσεις όπου ο χώρος είναι περιορισμένος, χωρίς συμβιβασμούς στη λειτουργικότητα.
Εξοπλισμένο με οθόνη IPS υψηλής ανάλυσης, το tablet παρέχει καθαρή εικόνα με σταθερά χρώματα σε ευρείες γωνίες θέασης. Η ευαίσθητη οθόνη αφής επιτρέπει διαισθητική αλληλεπίδραση με τις εφαρμογές, βελτιώνοντας την επιχειρησιακή αποδοτικότητα.
Με υποστήριξη PoE, αυτό το tablet Android μειώνει την πολυπλοκότητα της καλωδίωσης και παρέχει αξιόπιστη τροφοδοσία μέσω μιας μόνο σύνδεσης Ethernet. Ιδιαίτερα πολύτιμο για μεγάλης κλίμακας αναπτύξεις σε λιανική, logistics, υγειονομική περίθαλψη και εταιρικά έργα.
Σχεδιασμένο για συνεχή λειτουργία, αυτό το tablet προσφέρει σταθερή απόδοση με αποτελεσματική διαχείριση θερμότητας. Τα βιομηχανικού τύπου εξαρτήματα μειώνουν τον χρόνο διακοπής λειτουργίας και τις απαιτήσεις συντήρησης, διασφαλίζοντας αξιόπιστη λειτουργία σε επαγγελματικά περιβάλλοντα.
Παρέχουμε επαγγελματική υποστήριξη B2B, συμπεριλαμβανομένης καθοδήγησης ενσωμάτωσης, προσαρμογής OEM, τεχνικής εκπαίδευσης και διαβούλευσης έργων. Κατανοώντας τις επιχειρησιακές απαιτήσεις και τις προκλήσεις ανάπτυξης, βοηθάμε στην παροχή αξιόπιστων, αποδοτικών και επεκτάσιμων λύσεων.
Η Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd. είναι μια κορυφαία εταιρεία οθονών LCD και LED στο Shenzhen της Κίνας. Ως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, διαθέτουμε το δικό μας τμήμα Έρευνας & Ανάπτυξης, Εργοστάσιο, Μάρκετινγκ και τμήμα εξυπηρέτησης μετά την πώληση. Ειδικευόμαστε σε οθόνες LCD, οθόνες αφής, οθόνες CCTV, οθόνες Open Frame, All in one PC από το 2002.
Αυτή η συσκευή έχει σχεδιαστεί για επεκτάσιμες εφαρμογές B2B. Η δυνατότητα PoE απλοποιεί την καλωδίωση και την εγκατάσταση, επιτρέποντας συνεπή ανάπτυξη σε πολλαπλές τοποθεσίες. Οι διανομείς και οι ολοκληρωτές επωφελούνται από τυποποιημένες διαδικασίες εγκατάστασης, ταχύτερη διάθεση και μειωμένες απαιτήσεις εκπαίδευσης για το προσωπικό.
Ναι. Το tablet υποστηρίζει προσαρμογή OEM και ODM, συμπεριλαμβανομένων προεγκατεστημένου λογισμικού, επώνυμων διεπαφών, διαμορφώσεων θυρών και επιλογής επεξεργαστή μεταξύ RK3288 και RK3399. Η ομάδα μας συνεργάζεται στενά με τους συνεργάτες για να διασφαλίσει ότι η συσκευή ευθυγραμμίζεται με τις απαιτήσεις του έργου και ενσωματώνεται ομαλά με τα υπάρχοντα εταιρικά συστήματα.
Σε αντίθεση με τα καταναλωτικά tablet, αυτή η συσκευή Android 18,5 ιντσών είναι σχεδιασμένη για συνεχή λειτουργία, βιομηχανική σταθερότητα και αποτελεσματική διαχείριση θερμότητας. Η υποστήριξη PoE, η επίπεδη οθόνη IPS και η ευαίσθητη οθόνη αφής διασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση για λιανικά κιόσκια, τερματικά υγειονομικής περίθαλψης, βιομηχανικούς χώρους και εταιρικά συστήματα πληροφοριών.
Η πλατφόρμα Android υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα επιχειρησιακών εφαρμογών, συμπεριλαμβανομένων συστημάτων POS λιανικής, διαχείρισης αποθηκών, πρόσβασης σε αρχεία υγειονομικής περίθαλψης και εταιρικών οθονών πληροφοριών. Οι ολοκληρωτές μπορούν να την αναπτύξουν χωρίς εκτεταμένες τροποποιήσεις συστήματος, μειώνοντας το κόστος του έργου και επιταχύνοντας την υλοποίηση.
Σχεδιασμένη για συνεχή χρήση, η συσκευή ελαχιστοποιεί τις ανάγκες συντήρησης και αντικατάστασης. Τα βιομηχανικού τύπου εξαρτήματά της παρέχουν ανθεκτικότητα και αξιοπιστία, μειώνοντας το συνολικό κόστος ιδιοκτησίας και αυξάνοντας την απόδοση επένδυσης τόσο για τους διανομείς όσο και για τους τελικούς πελάτες.
Παρέχουμε επαγγελματική υποστήριξη B2B, συμπεριλαμβανομένης απομακρυσμένης αντιμετώπισης προβλημάτων, ενημερώσεων υλικολογισμικού, παροχής ανταλλακτικών και τεχνικής καθοδήγησης για την ενσωμάτωση συστημάτων. Οι διανομείς και οι ολοκληρωτές λαμβάνουν επίσης υλικά εκπαίδευσης και τεκμηρίωση για να διασφαλίσουν ομαλές εγκαταστάσεις και συνεχή συντήρηση.
Ναι. Ο συμπαγής σχεδιασμός 18,5 ιντσών είναι ιδανικός για κιόσκια ή επιτραπέζιες εγκαταστάσεις, ενώ η βιομηχανική αξιοπιστία και η υποστήριξη PoE την καθιστούν κατάλληλη για μεγάλες εταιρικές αναπτύξεις σε πολλαπλές τοποθεσίες. Αυτή η ευελιξία επιτρέπει στους συνεργάτες να εξυπηρετούν διαφορετικούς πελάτες με μια ενιαία λύση.
Λειτουργούμε ως συνεργάτης εστιασμένος σε έργα, προσφέροντας διαβούλευση ανάπτυξης, καθοδήγηση ενσωμάτωσης, προσαρμογή OEM και πόρους για την ενίσχυση της αγοράς για τους διανομείς. Προβλέποντας τις επιχειρησιακές προκλήσεις και παρέχοντας πρακτικές λύσεις, βοηθάμε τους ολοκληρωτές και τους μεταπωλητές να παρέχουν αποδοτικές, αξιόπιστες και επεκτάσιμες λύσεις στους τελικούς πελάτες τους.