|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | SR121T-3288 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $109.00 - $156.00 / Unit |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία 12 ιντσών αφής Android όλα σε ένα pc |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
12 ιντσών πλατιά οθόνη Android tablet PC με πολυεπαφή χωρητική οθόνη, σχεδιασμένο για διαφημιστικές οθόνες και βιομηχανικές εφαρμογές.
| Προδιαγραφές προβολής | |
|---|---|
| Εικόνα | 12οθόνη LED 1 ίντσες |
| Απόφαση | 1280×800 |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Αναλογία οθόνης/περιοχή οθόνης | 16:10 / 260×161mm |
| Διαμόρφωση | |
| CPU | Rockchip RK3288 τετραπλών πυρήνων επεξεργαστής, με ρολόι στα 2.0GHz |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| ΡΟΜ | 8GB |
| Σύστημα. | Android 5.1 |
| Σύνδεση δικτύου | |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | Διασύνδεση δικτύου RJ45 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Υποστήριξη εξωτερικού 3G / 4G USB dongle |
| Λιμάνες και διεπαφές | |
| Κάρτα SD | 1 × κάρτες SD (μέγιστη υποστήριξη 32GB) |
| Μίνι USB | 1×USB OTG (για το debugging και τον προγραμματισμό του συστήματος) |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0 διεπαφή (υποστηρίζει U δίσκο, ποντίκι, πληκτρολόγιο, εκτυπωτή κλπ.) |
| RJ45 | 1×RJ45 διεπαφή δικτύου |
| Ακουστικά | 1×3,5 mm πρίζα ακουστικών |
| Δύναμη | 1 × 4,0 mm πρίζα συνεχούς ρεύματος |
| Υποστήριξη πολυμέσων | |
| Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, RV (μέγιστη υποστήριξη 1080P) |
| Ακουστικό | MP3, WMA, AAC και άλλα |
| Εικόνα | JPEG, JPG |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | |
| Ασύρματο ποντίκι/κλειδί | Υποστηριζόμενη |
| Ομιλητής | Ηλεκτρονικοί ηχεία 2 × 2W |
| Κάμερα | Τυπική κάμερα με 200W pixel (επιλογική κάμερα με 500W pixel) |
| Γλώσσα OSD | Κινέζικα, Αγγλικά, Γερμανικά, Κορεατικά, Ρωσικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Αραβικά κλπ. |
| Υποστήριξη λογισμικού | Δωρεάν εφαρμογές εγκατάστασης (χάρτες, παιχνίδια, ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, εφαρμογές αυτοανάπτυξης κλπ.) |
Η εταιρεία Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd. είναι μια κορυφαία εταιρεία οθονών LCD και LED στο Shenzhen της Κίνας.Τμήμα μάρκετινγκ και υπηρεσίας μετά την πώλησηΕιδικευόμαστε στην οθόνη LCD, οθόνη αφής, οθόνη CCTV, οθόνη ανοιχτού πλαισίου και PC όλα σε ένα από το 2002.
| Μετρήσεις προϊόντος (mm) | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέγεθος σώματος | Κουτί δώρων (με συσκευασία) | |||||
| Διάρκεια | Διάμετρο | Δάχος | Διάρκεια | Διάμετρο | Υψόμετρο | |
| Μέγεθος | 309 χιλιοστά | 214 χιλιοστά | 26 χιλιοστά | 362 χιλιοστά | 310 χιλιοστά | 65 χιλιοστά |
| Καρτόνι (10pcs/CTN) | Βάρος | |||||
| Διάρκεια | Διάμετρο | Υψόμετρο | Καθαρό βάρος | Ακαθάριστο βάρος | ||
| Μέγεθος/βάρος | 377 χιλιοστά | 345 χιλιοστά | 640 χιλιοστά | 10 κιλά | 11 κιλά | |