Rockchip RK3399 10 ιντσών Android 7.0 Tablet Pc Τείχος Mount Εικονική οθόνη
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | Μίνι-USB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή κίνησης: | Μικρο USB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικού χώρου |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | ROCKCHIP RK3399, διπλού πυρήνα A72 + τετραπλού πυρήνα A53 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Εγγύηση (Έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | ROCKCHIP RK3288, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1,5GHz |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |